Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Segít a kombinált bőr zsíros és száraz részeit egyensúlyba hozni. Az összetevők (pl. cink) segítenek a faggyútermelés szabályozásában.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zahraa

2017. szeptember 9.

Csipett, szemem konnyezett, mindenhol irritalt. Kinek talaltak ezt ki? Durva es levakarhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Moonbride

2015. október 12.

Pár éve próbálkoztam vele, nekem nagyon nem jött be, majd' levakartam tőle az arcbőröm...pár használat után elbúcsúztam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Zsannus

2015. március 12.

Csak ajánlani tudom a nappali arckrémjével együtt használom! Reggelre valóban matt arcbőrrel ébredek! Azt kaptam amit vártam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

kissenikor

2015. március 11.

Nem rossz krém, nem hagy ragacsos érzetet maga után, gyorsan beszívódik. Gél állagú, könnyű. Az illata finom. Nem zsírosítja a bőröm, de azért nem csodaszer, reggelre annyira, mint eddig nem lett zsíros a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Cherryeszti

2015. március 10.

Nagyon bevált, nappali társával rendeltem meg akciósan 1800 Ft-ért. Ezt jobban csípem a géles állag miatt, de mind2 nagyon jó! Nem ragad, mattít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

katagi

2014. november 16.

Tetszik az üde, tiszta illata. Felkenés után kissé ragacsos érzést ad, de ki kell tapasztalni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

vargazsofia23

2014. október 6.

Imádom/imádtam! Reggelre mindig olyan puha tőle a bőröm, nagyon jó érzés. Kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni, szépen beszívódik. Használat után, hagy egy enyhe hártyás réteget, de ez hamar eltűnik és számomra egyáltalán nem zavaró. Nem zsírosít, szép matt lesz tőle a bőröm. A nappali változatával ellentétben nagyon bevált! Jár az 5*

Update: ahogy a termékcsalád más tagjainál már írtam, úgy most tőle is el kell vennem a csillagocskákból. Kap egy hármast, mert az illata tényleg kellemes, könnyű eldolgozni, szép emlék. Akit nem zavarnak az összetevők (az kezdjen el olvasni 😀), annak továbbra is egy jó kis termék lehet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

lavander

2014. május 14.

Először nem annyira tetszett, de később rájöttem, hogy ez nem az én bőrömhöz való (elég pattanásos). Az biztos, hogy nekem szép, egyenletessé, mattá teszi a bőröm,(-és végülis ezt ígéri) de kicsit nehezen szívódik fel, és a pattanások számát nemhogy csökkentené, hanem még növeli is.:(
+Mikor éjszaka felkentem kicsit ragacsosnak éreztem a bőröm, de ez reggelre elmúlt.

Szóval olyannak ajánlom, akinek zsíros, de nem pattanások a bőre.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

Szóval olyannak ajánlom, akinek zsíros, de nem pattanások a bőre.:)

k.ingrid90

2014. május 8.

Amikor megkaptam lelkesen elkezdtem vele kenegetni az arcom. Olyan hú de nagy változás nem történt reggelre, de azért valamelyest mattabb arcra ébredtem, mint előtte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

agi.greendaygirl

2014. február 9.

eddig valahogy elkerülte a figyelmemet, csak itthon használtam, mert a húgomnak vannak meg ezek a krémek. De most hogy elfogyott az éjszakai krémem és megnézegettem párnak az összetételét, ez nagyon megtetszett, mert sok hidratáló anyag van benne, és viszonylag sok vitamin!
Emlékeztem rá, hogy könnyű az állaga, nem túl szilikonos és nem alkoholos, a zselé állag ellenére. Nos hát, nagyon kevéske kell belőle, sokkal kevesebb, mint egy hagyományos krém állagú termékből. Ezért keveset is tettem, de még nem elég keveset, mert kicsit ragacsos maradt és tovább tartott a beszívódás. A bőröm nagyon nagyon puha és érezhetően hidratált, felfrissült tőle! Persze ezt az agresszív zöld színt abszolút tudnám nélkülözni, de összességében nagyon elégedett vagyok vele. Nem is gondolná az ember lánya, hogy egy vegyes bőrre való gél ilyen jól hidratáljon :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Barnás sárga.