Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 árnyalatban

• Lila: barna szemhez és sötétebb tónusú bőrhöz.
  • Barna: Minden típushoz. De legjobban áll a szőke és kék illetve zöld  szemű hölgyeknek.
  • Pink: kék vagy barna szemhez és világosabb tónusú bőrhöz.
  • Kék: zöld vagy barna szemhez és sötétebb tónusú bőrhöz ajánlják.

Avon Cosmic Mono Szemfesték/Szemhéjpúder - Purple Haze
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 2x próbált (tiszta ecsettel), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

boglarka88849

2015. február 28.

Nekem rózsaszìn van meg, és nagyon szépen lehet felvinni, tetszik, hogy lehet keverni a szìneket. De mégis, nekem picit átlagos, ezért nem tudok max pontot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Easy Come Easy Go

2014. március 13.

A lilát rendeltem meg, egyszerűen elvarázsolt ez a csodás, márványos mintázat. Akciósan 1100 Ft-ért úgy gondoltam megéri. Hát... nem vagyok tőle annyira elvarázsolva, kicsit intenzívebb színt vártam. Ami egy jó pont viszont, hogy nem porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

zsuzsidemeter7

2014. január 4.

Nekem a Cosmic Brown van meg,de szerintem hamarosan megrendelem a lilát mert nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.

lovecosmetic

2013. december 11.

Hát én ott kezdeném,hogy a lila árnyalat van meg,elég fehér a bőröm és a szemhéjpúder színéből,semmi sem látszik,ha felkenem,nem csillog csak épphogy fénylik.Elég sokba került és nem vagyok megelégedve vele,mert használhatatlan.Próbáltam szemhéjalapozóval és anélkül,de a pigmentáltsága egyenlő a 0-val.Nagy csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

agi.greendaygirl

2013. július 31.

barnában rendeltem meg, de szerintem a rózsaszínt is meg fogom rendelni. Nem vagyok az a mono szemfestékes típus, a nagy választékot kínáló palettákat szeretem, de ez olyan gusztán nézett ki, hogy muszáj volt. Az árát is kicsit sokalltam egy színért, de végül is örülök, hogy birtokolhatom :D Szuper az állaga, nagyon selymes, nem poros a hatása, nagyon szép selymes fénye van, kevés apró csillám is van benne. Tartóssága tökéletes, nem mászkál, nem gyűlik össze. Ezért vágyom a rózsaszínre is :D Tényleg olyan jól néz ki, öröm ránézni erre a kis szemfestékre :)

update: megjött a pink eclipse is, nem olyan hideg, halvány pink színű, mint a képen, hanem egy melegebb, mályvás tónusú rózsaszínt kell elképzelni, nagyon természetes, visszafogott szín. Ez is gyönyörű, és minden más a színén kívül ugyanolyan mint a barna! Imádni valóak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

vicoka08

2013. július 24.

Fantasztikusak ezek a szemhéjpúderek! Gyönyörű selymes fényük van, nagyon szép sminket lehet velük csinálni. Mindenkinek csak ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3