Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló és csillogó testápoló, amely tartós hidratálást nyújt, és segít finom csillogást varázsolni bőrödre.

• nem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívódik
  • jázminnal és E-vitaminnal
  • hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt

rtteszvesz

2018. december 7.

Kellemes illat, gyorsan beszívódik. Talán télre egy picit kevés a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

cippala0316

2018. november 13.

Nagyon jo az illata, baromi gyorsan felszivodik es szuperpuha lett tole a bőröm... Es a csillogaaaas... A legjobb :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

esztietta

2018. november 11.

Varázslatos az E-vitamin hatása a bőrre!
Mindezt csodás illat és csillogás követi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Varázslatos az E-vitamin hatása a bőrre!
Mindezt csodás illat és csillogás követi.

canimbenim

2018. február 8.

Nagyon jó illata van! Most próbáltam először, még nem tudom mennyire hidratál de eddig tetszik. Szuper h csillog nyáron nagyon jól mutat majd a barna bőrömön 😁😁😁első sorban ezért választottam ezt. És a csomagolása iszonyat jooo,szép csajos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Kremcica

2017. január 12.

A jó illatú kézkrém után úgy döntöttem kell nekem testápolóban is. Elég híg állagú, közepesen ápoló hatású. Félre is tettem tavaszra-nyárra mert most kevés. Ráadásul csillamos és ezt most nem szeretem. Csak a ruháimat, ágyneműmet csillámozza össze tök feleslegesen. Nyárra jó lesz. Kicsit többet vártam ettől a krémtől, de nem rossz és el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

lupiusz

2016. november 2.

Mennyei illata van, jól hidratál és könnyen beszívódik, viszont nekem sajnos sok ez a mennyiségű csillám. :( Fele ennyi pont elég lenne bele szerintem, és még úgy is szép lenne tőle a bőr, ez viszont már nagyon mű így...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Bogi1031

2016. május 31.

Avonos testápolók közül ez volt az eddigi legnagyobb csalódás. Túlságosan folyós, lassan szívódik be, az illata sem a legjobb és bár a csillogás jópofa dolog, de az sem tartós, mint ahogy a bőröm puhasága se a krém használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

tiamar

2016. május 20.

Nagyon ötletes hogy csillámok vannak benne, gyönyörűen csillog a bőrömön és jól hidratál. Amikor nem hosszú ujjú van rajtam mindig bekenem vele a karom. Szuper jó termék és nagyon sokáig elég! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Juuice

2016. május 15.

Szeretem, hidratál, csillog, bírom az illatát is, mert nem túl erős, és nem is tolakodó. A csomagolása kicsit nekem szirupos, de annyi baj legyen. Nyáron lesz főleg jó, lábra, karra kenni, mert nem nyomulósan, hivalkodóan csillog, csak amennyire kell. Barnított bőrön meg még szebben mutat majd, yeah :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

panneszka

2016. május 14.

Nekem nyári testápoló. Szépen csillog a barna bőrön, hamar beszívódik a hidratálása nem túl erős, télre gyenge lenne, de nyárra pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak