Avon

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Legyünk akár kifinomultak és sugárzóak, vagy érzékiek és csábítóak, a két egyedi illatot egyesítő Eve Duet parfümnek köszönhetően most megmutathatjuk, hogy milyen sokoldalúak is vagyunk mi nők igazából.

Csere is! Avon Eve Duet
Ár: 1800 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml/kép , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Meoi

2019. május 23.

Tetszik, hogy 3in1. Mikor milyen hangulatom van úgy fújom. A lila része nőiesebb virágosabb a sárga édesebb, ha kombinálom kicsit a lila rész érezhető jobban. Gyorsan fogy az árához képest. Ezt sajnálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

egeresi47

2019. május 12.

Én imádom, összefújva is tetszetős az illata, külön csak a lila tetszik. Már 3.at veszem. Nagyon jó.
Olyan elit, esélyibe öltözött illata van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Olyan elit, esélyibe öltözött illata van :D

vanillacaramella.sweet

2019. március 31.

A parfümöt vêlemênyeznèm, abból van mintãm: nagyon citrusos-fâs, virągos, fêefias szămomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

HDorina

2019. március 26.

Amikor megrendeltem a terméket nagyon vártam, hogy kipróbáljam. Nekem a lila illat jobban tetszett, édesebb és tartósabb is volt, mint a világos. Keverve sem olyan illatot kaptam, ami nekem tetszett volna. Tartóssága sem volt az igazi és akkoriban sokan használták ezt a parfümöt, így nem ezért sem akartam megtartani. Próbálkoztam vele párszor, de végül visszaküldtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

netti1990

2018. október 28.

Szeretem! :) Külön használom őket,mert a kettő együtt Nekem túlzottan virágos.Mind a kettőnek finom,nőies,elegáns illata van.Nagyon tartós mind a kettő :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Lettike77

2018. szeptember 9.

Tavasszal használtam, akkor is nagyon tetszett. Nekem nagyon bejön az illata. Nyáron túl sok lett volna, de most, hogy jönnek a hűvösebbek a napok megint elővettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Jucus85

2018. augusztus 17.

U.egyre jobban tetszik,már a felénél vagyok.

Nekem tetszik!😀a kedvencem amúgy egy Givenchy !de ezt is elhasználom mert NEKEM tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

U.egyre jobban tetszik,már a felénél vagyok.

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Hat. Ugyanaz, mint a legtöbb avonillat. Edes es kesz. Legalabb van különbség a ket illat kozott. Tartossaga kb 3 ora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

senskin

2018. július 27.

Már lassan nem tudom megkülönböztetni az egyik Avonos parfümöt a másiktól :) Mégis az Eve széria még szerethető, de ez sem tökéletes. Egyszerű virágos, nappalra fújós édes kis parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

martuska83

2018. július 27.

Imádom! már a másodikat nyüstölöm. Mindkét illat külön-külön és egyben is nagyon jó rajtam. Reggel ha befújom magam még este is érződik. Nekem tartós, bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.