Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mancus2, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Könnyű, krémes állagú testápoló az Avon Femme Icon illatával, melyben a csábító rózsa, a buja piros gyümölcsök és az elragadó pacsuli illata keveredik a pézsmás akkorddal. Ideális választás nappal.

Nimfa551

2017. december 30.

Nekem nagyon tetszik, nagyon jó illata van rajtam, a bőröm is selymesebb tőle. Az illata is sokáig kitart. Nekem abszolút bejön. A parfümjét nem ismerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Patrisa16

2017. október 15.

Jó, de vannak más krémek amik jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Jó, de vannak más krémek amik jobbak.

mancus2

2017. szeptember 6.

Ajándékba kaptam a parfümjével együtt, de az nem passzolt hozzám, a barátnőmnek viszont nagyon tetszett, úgyhogy az övé lett. A testápoló kicsit más illatú, pont az hiányzik belőle ami engem a parfümben zavart :-) ritkán használok testápolót és nála van jobb itthon, úgyhogy szerintem sosem fog elfogyni, de rosszat nem mondhatok róla, úgyhogy 4 csillagot kap tőlem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak