Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redheadvrouw, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Fleur illatával

andian

2016. július 27.

Nagyon finom illatú ez a testápoló ! Virágos-déli gyümölcsös illata, nem túl erős, de sokáig érezni a kezemen. Kicsit hidratál, de az én bőrömnek ez elég. Ezt az illatot nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Leona

2015. október 30.

Nagyon jó illata és állaga van. Az illat tartósságát illetően nekem pozitív élményem van, mert miután felöltözöm, még a ruháimon is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

kacibog83

2015. szeptember 8.

Csalódást okozott ez a termék, mert parfümös testápolók esetében intenzív és tartós illatáradathoz vagyok szokva, ebben az esetben azonban felkenés után közvetlenül is alig érezni egy enyhe illatocskát. :( Előzőleg vettem meg (szintén az Avontól) a Sensuelle parfüm testápolóját és azt gondoltam, hogy majd ez is hasonló jó lesz, de tévedtem. Magával az illatával nem is lenne gond, ha érezném egyáltalán... Nagyon gyenge minőség és csak az vigasztal, hogy nem teljes áron vásároltam meg. Hidratálása átlagos, ilyen szempontból nincs vele problémám, de száraz bőrűeknek lehet, hogy kevés lesz. Azért kap 3 csillagot, mert az illata tetszik (tetszene) és jól beszívódik, nem hagy maga után zsíros utóérzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

redheadvrouw

2014. december 23.

A parfümöt soha nem szagoltam még, így abszolút lutri volt, hogy bejön-e ez a testápoló, de igen igen! A csomagolásból valami gyümölcsös finomságra tippeltem és talált. Fincsi maracuja illata van, jól hidratál, az állaga krémes, kézkrémnek is szuper. Amikor a buszon bekentem vele a kezem, a mellettem ülő megszólított, hogy mi ez az isteni illatú kézkrém.:) Egészen tartós bőrön az illata, szerintem lesz utánpótlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak