Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Mona29

2017. március 30.

Nem egy csodaszer, erősebb bőrkeményedéssel semmit sem tudna kezdeni, de az illatát imádtam. Végül nem is lábra, hanem kézre használtam el. ;) Így viszont szuper volt: a kezemnek sokáig kellemes illata volt, a krémek jobban beszívódtak és az esetleges bőrcafatkákat is szépen eltávolította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

zdoreebaba

2016. augusztus 25.

Nem is értem, hogy egy erős bőrkeményedéssel rendelkező személy hogyan tudja használni ezt a radírozót?! Mert szerintem sehogy sem. Nekem nagyon minimálisan van bőrkeményedés a sarkaimon és egymagában semmit nem használ ez a lábradír. Mindenféleképpen kell hozzá egy sarokreszelő és úgy már valamelyest hasznosíthatóvá válik. Én eddig így használtam és tökéletesen bevált erre a kevés bőrkeményedéses részre, amim van. Szerintem akinek nagyon erős, az ne vegyen ilyet, maximum akkor, ha kényeztetni, egy kicsit átmasszírozni szeretné a lábát. Nem egy nagy összeg ez a kence és egy sarokreszelővel és/vagy polírozóval együtt használva nekem tökéletesen bevált. Puhává, finom illatúvá tett a lábaimat ez a kis gél állagú radírozó szemcsékkel megszórt krémecske. Nem szoktam túlzásba vinni a használatát (két három havonta ha előveszem), így elég sokáig, legalább fél évig, évig eláll. Alapjába véve szeretem, de önmagában nulla! Így kap tőlem egy négy csillagot, mert az ananászos illatát nagyon szeretem és nekem tényleg jól bevált kis radírozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Hetente egyszer használom, mert ez is bőven elég! :) ilyenkor kicsit megreszelem amit az Avonba vettem sarokreszelővel, utána pedig hogy még egyenletesebb legyen a bőr átradírozom :) utána meg jöhet egy kis sarokpuhító krém. Finom az illata és nekem sokáig elég, emlékszem még leárazva vettem mert kifutó terméknek címezték meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

esztii08

2016. június 26.

Nekem egész puha lett tőle a lábam, bár ugyanezt el lehet érni mézzel és cukorral is..:D de az illata nagyon finom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Frumus

2016. június 17.

Ez nagy csalódás volt, pedig reméltem, hogy jó lesz. Az illata fantasztikus, nagyon üde, jó hangulatot ad, de körülbelül ennyi a pozitívum. Lábáztatáshoz, a sarok és talp keményedéseihez vettem, ezeket szerettem volna kezelésbe venni, de ez a kence ehhez kevés, alig érződik a dörzsölő hatás, nagyon kicsik a dörzsis szemcsék, olyan mintha csak homokszemek lennének. Ráadásul, mivel hatástalan gyorsan is fogy :D Felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

vera00

2016. február 21.

Finom illata van, de tényleg semmit sem használ hiába dörzsölöm a lábam. Sajnálom pedig nagyon szerettem volna szeretni, mert imádom az ananászt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Lizbeth95

2015. december 29.

Isteni illata van de semmitse használ.
nagyon kicsik benne a radírozó szemcsék kisebb keményedésekre talán jó.
Újra nem venném :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Isteni illata van de semmitse használ.
nagyon kicsik benne a radírozó szemcsék kisebb keményedésekre talán jó.
Újra nem venném :)

Aprile

2015. november 26.

Imádom az illatát, friss, üde és szerethető. Olyan kellemes érzés használni, hogy legszívesebben minden nap kenegetném a lábam vele. Azt nem mondom, hogy a legjobb, leghatásosabb lábradír a világon, bár tény, hogy erős repedezettségre nem a legjobb megoldás... Funkciója ellátásában kicsit gyengébb. De imádom az illatát, és kellemes érzéseket kelt bennem, na.;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

boszia

2015. október 20.

Ez egy melléfogás, semmire sem jó, valószínűleg majd kézradírnak megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

welc64

2015. július 18.

Nagyon jó illata van, kellemes használni. Pozitívumként ennyit tudnék róla elmondani. Radírozó hatása nem sok van, mivel nagyon aprók benne a szemcsék és nem elég durvák. Jól esik vele átmasszírozni a lábam, de egyébre nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)