Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az intenzíven hidratáló lábkrém hidratálja a legszárazabb bőrt is, puhítja és kondicionálja a lábakat.

• intenzíven hidratáló krém karbamiddal és glicerinnel
  • cukorbetegek számára is ideális
  • természetes borsmentaolajjal illatosítva

Avon Foot Works Intensive Moisture Cream intenzíven hidratáló lábkrém - 30 ml utazó méretű kiszerelés
Ár: 350 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pattelin

2020. december 29.

Hidratál, de nem elég intenzíven. Sajnos csodát nem tesz. Valamennyire puhább a bőröm rendszeres használat mellett. Maga a krém kissé folyós, eleggé nehezen szívódik be. Az XXL-es kiszerelés van meg, elhasználgatom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

danyadi77

2020. augusztus 24.

Nem intenzív, de hidratál. Mintha egy kis vedőréteget kepezne a bőrön. Rendszeres hasznalattal oké, de nem csodaszer.
A többi Avonos lábkremet is használom, nem rosszak azok sem, de egyik sem hoz nagy áttörést. Ár/értek arány jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Jelizz

2020. március 2.

jo aron vettem egy XXL meretut, nincs ero illata apolni apol de nem olyan intenziven, azert jo ebben az arban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Ophelia

2020. január 27.

Szerettem ezt a krémet, a sarkam katasztrófa, de ezzel a sűrű krémmel, gyakori pedikűr mellett szépen szinten tudtam tartani. Az Avon többi lábkrémje, amit próbáltam, teljesen vizes állagú, ez a fajta messze jobb mindegyiknél. Amint elfogy a többi kudarcot vallott lábkrémem, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

ritaszeged

2018. október 3.

Nekem is kifejezetten bevált. Testes, sűrű krém, amit érdemes este használni, akár egy zoknit is dobhatunk a tetejére, úgy az igazi a hatása, legalább is nálam. Gyakori használat mellett látványosan, puhítja és eltünteti a repedezett, száraz sarkakat. Az ára is nagyon baráti, én közel két hónapja használom, néhány estén át rendszeresen, majd pár napot kihagyok és így tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

spavanilly

2018. szeptember 13.

Végre nem egy töményen mentolos lábkrém az Avontól! ( Ugyanis a levendulásat és a Foot Works egynyári lábkrémeit kivéve mindegyiket túl mentolosnak érzem.)
Szóval:
- megfelelően zsíros állagú / tehát nem az a vizes, semmitnemérő fajta/, maradéktalanul elkenhető, nem képez bevonatot és nagyon finom tiszta krém illata van.( Iciripiciri mentolkával)
Gyakori használattal viszonylag gyorsan fogy, de akciósan ajánlom kipróbálni- nekem kellemes csalódás volt.
Már újra vettem, és szerintem még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Szóval:
Már újra vettem, és szerintem még fogom is.

Gyulladáscsökkentők: Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate