Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suwun, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Ez a lábápoló krém hosszantartó puhaságot és frissességet biztosít lábaidnak.

Silicone technológiája láthatatlan zokniréteget képez, mely magába zárja a nedvességet. Kellemes illata segít semlegesíteni a nem kívánatos szagokat.

Nushi

2019. június 27.

Nekem ez a lábkrémek egyik szent grálja. Én mindig éjszakára láb krémezek így nem zavar a csúszosság amit egyébként a szilikon okoz. Imádom az illatát és a lényeg egyben tartja a lábam ami nekem krém nélkül rögtön kiszakad feldörzsölődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

dynah13

2018. július 28.

Nem jott be sajnos ez a termek :( En elsosorban reggelente kentem be vele a labam, hogy napkozben ne izzadjon annyira, de nem szivodott be rendesen, igy is csuszkalt a szandalban. Este meg sosem hasznaltam, arra vannak mas labapoloim. Meg teszek vele 1-2 probat, hatha, nem akarom kidobni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

zsofiab

2018. július 1.

Először azt hittem, hogy nagyon jó lesz ez a krém, mert jó állagú, glicerines első ránézésre. Este szoktam bekenni a száraz lábfejeimet, ezzel a krémmel már reggelre ismét száraz lesz. Megpróbálom elhasználni, mert sajnálom kidobni, de sajnos azt kell mondanom, hogy nekem semmit sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

rammy717

2017. október 4.

Az állaga kellemes, jól el lehet kenni, és kellemes az illata is. Viszont hatásra azt kell mondjam, nem valami jó. Előtte az "intensiv callus and corn cream" volt nekem, az sokkal sokkal jobb volt (csak rühelltem már az illatát). Nem valami kiemelkedő, de arra tökéletes, hogy a száradt, húzódó bőrömet megnyugtassa. Hosszútávú hatása nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

vzorka

2015. július 19.

Tökéletes. Évek óta csak tőlük veszek lábkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Tökéletes. Évek óta csak tőlük veszek lábkrémet.

kalmaniki

2014. március 14.

Nagyon jól hidratál, puhítja a sarkakat. Én este használom, zoknit húzok fel, így reggelre szépen beszívódik és pihe-puha tappancsokat varázsol, kellemes az illata, ráadásul baráti az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Suwun

2014. február 5.

Nekem szépen puhítja a lábam. Az illata olyan semleges, de nem is kell több. Ára is megfelelő, én szeretem. Igazából semmi extra, épp azt kapja az ember, amit vár tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2