Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Ínycsiklandozó narancs és fahéj illattal
  • Hámlasztja a száraz bőrt
  • Puhává és simává varázsolja a láb bőrét

Mona29

2020. május 5.

Egészen jó kis lábradír. Megfelelő szemcseméret, tényleges radírozás és az illata is finom. Akciósan vettem, így főleg megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Anita97

2020. január 15.

Hihetetlen illata van! Egyszerűen nem lehet nem szeretni.
Kellemes használat, megfelelő méretű szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Hihetetlen illata van! Egyszerűen nem lehet nem szeretni.
Kellemes használat, megfelelő méretű szemcsék.

Mia0602

2019. július 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Téli szerzemény igazi karácsony illattal. A radírozó hatása megfelelő számomra. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

foltospanda

2019. július 9.

Nagyon finom illatú, nagyon szerettem, sajnos most nem kapható, pedig nagyon szeretném újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Avonlany

2019. április 25.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Kellemes a használata, az illata pedig hihetetlen. Teljesen "Karácsony" illata van. További pozitívum, hogy nem csak radíroz, de hámlaszt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

AngelHeart80s

2019. január 22.

Hihetetlen jó illata van és ahogy bele masszírozod a bőrödbe is kellemes érzetet nyújt, előtte a mentolos volt, abban elég kemények voltak a szemcsék, ez nagyon kellemes! Ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

spavanilly

2018. december 26.

Remek lábradír isteni illattal.
A kókuszos verziónál úgy döntöttem, nem kísérletezek többet a limitált illatúakkal, hanem megmaradok a jól bevált Blissfully- nál...de benne volt a 3 tagú szettben ( amit a lábkrém miatt vettem meg), így használom.
Ajánlom ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Remek lábradír isteni illattal.
Ajánlom ezt a terméket!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.