Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lábradír áfonyával és fűszerekkel.

Nikita0828

2015. szeptember 1.

úú nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

úú nagyon szerettem :)

Anna28

2012. szeptember 4.

Ajándékba kaptam ezt a terméket és annyira tetszett! Szuper - téli - illata van, és nekem megfelelt a radírozó hatás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

o0.rebekap.0o

2012. június 3.

Imádom! olyan jó az illata, legszivesebben megfürödnék vele :D jól radíroz, teszi a dolgát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

dkitti87

2012. március 18.

Nagyon jól radíroz, puha esz tőle a tappancs és ennek isteni az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Nagyon jól radíroz, puha esz tőle a tappancs és ennek isteni az illata

FF

2012. február 25.

Én is a vaníliásat használom, és nagyon szeretem. Szép, puha lábfejet és talpat eredményez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

mankaa

2012. február 24.

Nekem a vaníliás-barna cukros van, nagy kedvencem. A tökéletes hatáshoz szükséges a habkő, de ha csak egy gyors lábápolásra van lehetőség, akkor ez a termék tökéletes. Úgy tudom, csak a téli időszakban van a katalógusban, de egy szezonra nekem elég egy tubus, jövőre újra rendelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

Wish

2011. február 23.

Nagyon fincsi az illata, de a hatása az nulla. Egy lábradírral én nem tudom rendesen leradírozni a lábamat, nekem kell a habkő is, hogy rendes eredményt tudjak elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)