Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

rammy717

2017. december 12.

Közepesen hidratál, az árához képest jó. A vége felé már rosszul voltam az illatától, elég erős, így elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Drea

2015. január 17.

Az egyik kedvenc Avonos kézkrémem. Kellemes az illata, könnyen beszívódik és azonnal puhábbá varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

erika81

2015. január 2.

Az illata nagyon finom! Normál kézkrémnek jó, de ha nagyon kiszárad a kezem akkor sajnos kevés!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

FairyJuice

2013. december 9.

Egy sűrűbb állagú krém, fehér színű. Talán emiatt is tart elég sokáig, mert így egyszerre kevesebb kell belőle. Az illata virágos, rózsás, amit szeretek. Nem lett a kedvencem, de elég jól teljesített, csak jót tudok mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

ryara

2013. november 8.

Anyának vettem meg ezt a krémet, mert tanár lévén folyton krétázik és rettenetesen száraz volt a keze. Szabályosan vérzett a felrepedezett bőre. Ez a kis krém viszont csodát tett :) Nagyon puha lett a keze, semmi repedés, és az illata is jó. Körülbelül két hete használja, de már egy hét után is látható volt az eredmény. Én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Baabbii95

2013. október 28.

Nekem az illata az egyáltalán nem tetszik, nem hiszem, hogy megfogom szokni.
Hamar beszívódik, de nekem nem hidratál. Naponta többször is be kell kennem vele a kezem hogy hasson valamit. Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Nekem az illata az egyáltalán nem tetszik, nem hiszem, hogy megfogom szokni.

picilusti

2013. augusztus 30.

szeretem, hamar felszívja a bőröm, az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

szeretem, hamar felszívja a bőröm, az illata is jó.

Pink Lady

2013. július 29.

A katalógusban az illatosított oldal alapján nagyon tetszett, erre kézhez kaptam és kiderült, hogy borzalmas szaga van. Használtam több alkalommal, már sok esélyt kapott, de még mindig utálom az 'illatát', az állagát. Nehezen szívódik be és fehéren fog, amíg nem lesz száraz a kezem. Azt hiszem most már megérett a kidobásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

iyanna

2013. július 6.

kedvenc krémjeim közé tartozik. könnyű állagú, kellemes illatú, hamar beszívódik a bőrömbe, néha még az arcomra is teszek. nálam a tökéletes kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

gabyca34

2013. május 30.

Nekem is megvan, és tetszik az illata. Hidratál is, mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy nincs nagyon száraz kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA