Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ivlisz, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

doratarr95

2017. január 10.

Kb. egy eve hasznalom, inkabb csak a barnito reszet,ez a piros nekem tul sok az arcomon.
Osszessegeben jo termek, de ha tul sokat hasznalom, hajlamos a borom kipattogni tole.
Most, hogy egy kicsit fakult a borszinem, a barna enyhen termeszetellenesnek hat de ettol fuggetlenul szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

fashionistakitti

2015. május 16.

Kezdetben nagyon szerettem, bár csak bronzosítóként használtam, mert a pirosító színe nem nyerte el a tetszésem. Nem nevezhető tartósnak, ami egy ilyen terméknél elég nagy hátrány. Összességében elmegy, bár nem hinném, hogy újra pénzt áldoznék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

mariann33

2013. október 14.

UP.:Sajnos mitesszereket okozott,nem használom tovább.Még nem sajnáltam ennyire kencét,hogy le kell mondani róla,nagyon szuper termék lenne.Nem vonok le pontot,mert másoknál nem biztos,hogy akad ilyen probléma,én sajnálom nagyon,olyan jó színe van!

Régóta szerettem volna már egy barackos pirosítót és egy barnásat is,de mindkét színből olyat,ami nem csillámos.Sajnos általában pont ez a két szín az,ami csillogni szokott,barnában meg csak bronzosítót találtam mindig,az is vagy fényes,vagy csillámos.Na ez teljesen matt,ráadásul egy tégelyben megkaptam mindét színt.Nem is gondolkoztam,teljes áron vettem meg,végülis 2x6gr.mennyiség van benne.Az illata is nagyon jó.A barna szín pont olyan,amilyet szerettem volna, a barackkal viszont óvatosan kell bánni,mert mindkét szín nagyon jól pigmentált,viszont a barack inkább narancsos.Vékonyan felvíve nagyon szép,tényleg barack színű.Azt azért sajnálom,hogy Magyarországon csak ezt az egyet vezették be,mert látom a környező országok katalógusaiban,hogy legalább öt féle árnyalat létezik ugyanezzel a barnával kombinálva.Valaki azt hitte,hogy a Magyar nőknek ez a narancs jobb lesz,mint mondjuk egy mályvás-barna!?A termék egyébként minden szempontból kifogástalan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Mila85

2013. augusztus 18.

Ajándékba kaptam, először nagyon odáig voltam, nagyon szép masszív a csomagolása, jól használható nagy tükör van benne. Tetszik hogy duo, és teljesen matt. Egyébként a Jlo féle brutál highlight lookot preferálom és alkalmazom is magamon - hasonló a bőr szem haj tónusom - de időnként jól esik egy kis mattság:) Ezzel a kis termékkel szerintem nagyon szép üde, természetes arcot tudunk magunknak pingálni. Egyáltalán semmi sárgás/bronz beütés nincs a barna részében. Nekem ez nagyon tetszik, mert ennyire "piszkos szürkés" barnás matt bronzerem nincs. Kontúrozásra is ezt használom. Szóval bejött. Egy hibája már biztos van (az INC-t még nem látjuk de tuti lesz abban is még), mégpedig az hogy illatosítót. Egyáltalán nem szeretem ha egy arcra való termék, tökmindegy h krém vagy smink illatosított, a bőröm se szereti. Úgyhogy őnagyságát csak heti egyszer kétszer használom, nem szeretnék irritációt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Bettina

2013. július 3.

Kíváncsian vártam, hogy kezembe vehessem ezt a bronzosítót. Mostanában nem rendeltem úgy semmit, hogy ne nézzek utána a neten, de ezt vaktában bevállaltam. Csomagolás: tipikus Avonos minőség. Első benyomás: a színek szépek, a bronzosító szép barna, nem túl sötét, nincsenek benne csillám szemcsék, sőt nem is ad fényt. A pirosító: korallos narancsos szín, nem csillámos és nem is fényes. Használat közben nálam szépen teljesít, könnyű vele dolgozni, a színek jól mutatnak a lebarnult bőrömön. Egy a bajom vele, hogy kicsit lehetne fényes, mert az még jobban kiemelné az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

aranycsirkee

2013. június 19.

Állagban, eldolgozhatóságban hozza az avonos minőséget, legalább is én eddig nagyon elégedett voltam a pirosítókkal, amiket tőlük szereztem be. A probléma itt akkor kezdődött, mikor kézhez kaptam és megpillantottam a színeket, aminek nagyjából semmi köze nincsen a katalógusban látotthoz. Ott a pirosító kicsit barackos-rózsaszínes árnyalat volt, élőben ez inkább narancssárgás-korallos, ami biztos iszonyat menőn mutatna a fejemen ha éppen nem kriptaszökevény lennék hanem valami latin tyúk, de tekintve hogy nem sokat találkozom a napfénnyel mostanság, így mondhatjuk, hogy nem jártam vele túlságosan jól. Na majd ha lebarnulok. Korábban valaki említette, hogy inkább világosabb bőrön mutatna jól, hát azért nem egészen, a bronzosító része még úgy ahogy használható, a pirosító viszont csak leheletnyi mennyiségben, mivel 2-vel több ecsetvonás és már ott vagyunk, hogy narancssárga az arcunk. Nem szeretném azért lepontozni, mert az én bőrömhöz perpill annyira nem passzol, szerintem ha kicsit pörkölődöm majd a napon akkor még talán kialakulhat közöttünk egy olyan barátság, hogy minden nap kapcsolatba kerüljünk egymással. Ebben az esetben feltétlen frissítek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

shara88

2013. június 19.

Nagyon erősek az árnyalatok, de szerintem lebarnult bőrön szépen lehet vele dolgozni, hiszen arra is való. Egyébként nem csillámos, inkább matt hatású

Inez

2013. május 26.

Inkább selymes mint csillámos, nagyon finom az illata (akár a többieknek), de a színe... Nekem egyáltalán nem jött be. Sokat bringázok, fényvédő mellett is viszonylag hamar megfog a nap. Ennek a kontúrozáshoz való része engem fakóvá tesz, a pírja pedig narancssárgává. Semmit nem tudtam kezdeni vele azon kívül, hogy szerzett 1-2 vidám percet, pedig nyomtatásban szépen mutatott, és a dobozka is csinos. Világosabb bőrön szép lehet, de én biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.