Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsoci92, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

A görög tengerek kristálytiszta vize tengeri sóban és algákban gazdag, melyek nagyszerű hatással vannak a bőrre. A testfeszesítő gél hidratál, segít feszesebbé és tónusossá tenni a bőrt, és javítani annak rugalmasságát.

Kiszerelés: 150 ml

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Csináltak ebből újat, csak nem tudom, minek. Ez meg megszűnt. Zselés, ragacsos. Testápolónak nem rossz, de nem éreztem a feszesítő hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Dorka.

2014. január 10.

Jó, hogy nyomós,de nehezen szívódik be. Mintha kicsit feszesítene, de lehet, hogy csak én szeretném ezt hinni. Egynek jó, de ha további használat során történik csoda, akkor nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

kissbarbara1990

2013. április 3.

Első használaton vagyok túl, szóval frissítek majd,de addig is:
Nekem az állaga és illata nagyon tetszik (bár az illata nekem inkább nyárra való)
2-3 perces masszírozással gyorsan felszívódott, nem ragadt.
12-13 órája kentem be magam vele és még mindig érezni az illatát. :o (megvagyoklepődve)
Ha nemis feszesít,de hosszútávon kellően hidratálni fog akkor okés kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Első használaton vagyok túl, szóval frissítek majd,de addig is:
2-3 perces masszírozással gyorsan felszívódott, nem ragadt.
Ha nemis feszesít,de hosszútávon kellően hidratálni fog akkor okés kis termék.

Cu2tka-baba

2012. július 6.

Az illata kellemes és frissítő érzést hagy a bőrön, de nem éreztem feszesebbnek tőle. Ragadt és nehezen szívódott be, de nem hidratált különösebben. Ár érték arányban sztem nem jó, vannak sokkal jobb termékek is ebben az árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Hydrolyzed Wheat Gluten, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Algae Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.