Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

FloralPrincess

2016. március 12.

Nekem más csomagolásban van. Az illata tetszik, olyan mint egy joughurt. Viszont nekem kissé száritja a bőröm, szóval nem volt a legjobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

pond

2015. október 6.

Jó illata van, frissítő. Csak nyáron használom, mert elég könnyed, nem nehezíti el a bőröm. Viszont nekem télen ez kevés, olyankor zsírosabb krémeket kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

nika15151

2015. október 4.

Nekem ez a testápoló első használatra az illata miatt vált be. Huzamosabb használat után azt tapasztaltam, hogy nem ez az a testápoló, amire a bőrömnek szüksége van. Hidratál, nem zsíros, viszont nekem nem lélegzik tőle úgy a bőröm, ahogy más testápolónál ezt megszokhattam. A maradékot szívesebben elhasználom kézkrémként, illetve könyök-ápolóként, ahol valóban szárazabb és igénybe vett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Demonshadow

2015. január 17.

A testpermet miatt, na meg a nevetséges árnak köszönhetően mertem csak rá beruházni, mivel számomra csak egy testápoló volt idáig jó, a többi kukának való. Éppen ezért nem fűztem hozzá nagy reményeket, ennek megfelelően pedig bár az illatától egyszerűen megőrülök, kevés is elég belőle, mert könnyedén eloszlik a bőrön, ráadásul hamar beszívódik, viszont egyáltalán nem hidratál, mivel már másnap reggel hófehér, száraz a bőröm. Ettől függetlenül az illata miatt kap 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

manooo

2014. március 22.

Minden nap kentem vele a bőrömet. Egyszer kentem az arcomra belőle és nagyon durván elkezdett égni, pirosodni a bekent bőrfelület. Máshol nem tapasztaltam allergiás reakciókat. Nagyon finom illata van. Krémes, könnyen felszívódik, viszonylag sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

dorciiii

2014. március 20.

Könnyen beszívódik, nagyon jó illata van ami elég sokáig meg is marad a bőrön :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

pinkil

2014. január 22.

Kézkrémnek használom, annak jó. Tetszik az illata. Testápolónak nekem kevés lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

zsannasko

2014. január 8.

Elégedett voltam vele. Az illata kellemes, hátránya kicsit, hogy ugyanakkor nagyon erős, nekem fél órával a használat után is nagyon intenzíven érződött. Tetszett, hogy mikor felkentem először inkább a mangó dominált (máramennyi köze van hozzá...) aztán a gránátalma (szerű valami). Tényleg kellemes illata van és tartós. Az állaga sűrű, krémes. Hamar beszívódik és elég jól hidratál. Szerintem a saját árkategóriájának egyik legjobbja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

kissbarbara1990

2013. december 27.

Szettben kaptam ajándékba. Tetszik az illata, sokáig megmarad a bőrön. Hidratáló hatása eléggé átlagos. A flakonja borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

berka

2013. október 27.

nem tetszett annyira, csak olcsó volt és gondoltam kipróbálom. Viszont hamar beszívódik, az illata nem rossz, de nem is valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Lilás piros.