Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Segít dúsabbnak mutatni és megemelni a szempillákat. Gazdag és krémes formula. Nem maszatolódik.

tagnes96

2017. április 8.

Rengeteg festéket vesz fel és nem igazán csinál semmit a pillákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Rengeteg festéket vesz fel és nem igazán csinál semmit a pillákkal.

ipszilonze

2016. október 6.

Imádtam ezt a spirált, hatalmas, íves pillákat tudtam vele csinálni, és még a csomagolása is csodaszép. Kár, hogy már nem gyártják. Azért a szép emlékekért jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

stefanie95

2016. június 18.

Ez a spirál nagy csalódás volt, pedig ahogyan reklámozták az nagyon megfogó volt na és persze a csomagolása is tetszett. De ennek ellenére nem tudott semmit kezdeni a szempilláimmal, így gyakorlatilag hagytam beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Petraaa14

2015. augusztus 6.

Nekem ez volt az első spirálom, és az elején oda voltam érte. Csak az volt a baj, hogy kb 1hónap használat után begyulladt tőle a szemem. Azóta nem is merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Leona

2015. július 12.

Szeretek uj szemspiralokat kiprobalni, hatha a kovetkezo megjobb lesz, de ebben az esetben csalodtam. Szerencsere nem volt sok a tanulopenz erte, mert egy 800 forint koruli learazason vettem, de meg az en nagyon halas szempillaim sem mutattak vele ugy, mint barmelyik masik szempillaspirallal. A "kulonleges spiral alaku kefe" dolognak koszonhetoen eleg nehez felvinni a festeket, de ha kitartoak vagyunk nehany alkalom alatt ki lehet tapasztalni, hogy latszodjon is valami belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

ladri

2015. június 17.

Most rendeltem meg. Szuper. Végre egy szempillaspirál, ami látványosan hosszítja és göndöríti a pilláimat. Nagyon szeretem, maximális csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

bernadett96

2015. március 27.

A csomagolásáért oda voltam,csak az a baj,hogy az szépen gyorsan le is lekopott.Maga a spirál nem rossz,az elején nagyon jól lehetett vele dolgozni,aztán egyre inkább csomósodott.Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 27.

Aquariusgirl

2015. március 15.

A cuki csomagolásán kívül több pozitívumot nem tudok róla írni :-( Pedig - mivel mostanában igen elfoglalt vagyok és mindig elfelejtettem másikat elővenni - sokkal több időt hagytam neki a kiteljesedésre. Ha lehetne 0 csillagot kapna. Semmit sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 15.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Nekem kicsit csípte a szemem viseletkor, és nem volt túl nagy látszatja a használatának sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Jossie

2014. szeptember 8.

Sajnos nekem semmit nem ér, csak a szempilláim színét festi át, de dúsító, hosszító hatását egyáltalán nem tapasztalom, még akkor sem, ha 15-ször kentem át őket, viszont nálam is fellép a "póklábasodás", annyira összeragadnak tőle a pilláim.
Kipróbáltam úgy is, hogy egy "rosszabban" teljesítő szempillaspirált kentem fel, majd megpróbáltam ezzel óvatosan ráerősíteni. Nem tudom, hogy hogyan, de így nagyon hosszította a pilláimat... viszont feleslegesnek érzem így használni, egyébként sem szeretem a sok réteg festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.