Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 színárnyalat

Kiszerelés: 1,08 g

palacka11

2020. október 26.

Nekem a fekete van meg, nem rossz egész tartós szemceruza, a satírozós vég is tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

csemezb

2017. június 19.

Ezt is mint a 24k Gold társát, tucatszor újra vettem, én nagyon szeretem, nekem nem kopik le, pedig alsó vízvonalra használom és mindig a szememet dörzsölgetem (rossz szokás). Nekem 5 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Banszky

2017. május 29.

Egyik kedvenc szemceruzám,évek óta újraveszem. Szép színei vannak,viszonylag tartósak és imádom a satírozós végét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Vampir

2017. május 15.

Ez a kedvencem. Intenzív fekete és nem olyan krémes maszlag, mint a többi, ami már egy tüsszentés miatt képes elkenődni. Mivel a szemem alatt használom, ez elég fontos szempont. Relative sokáig bírja, idővel halványul, de ettől függetlenül messze ez a legjobb szemceruza, amivel találkoztam. Már 2 éve használom és még mindig van belőle egy kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

sweetmedusa

2017. április 16.

Szerettem amíg volt, jó ötlet az a kis satírozó a végén. Nekem még soha egyetlen szemceruza sem bírta pár óránál tovább, ez sem, így emiatt nem húznám le az értékelését, mert nyilván ez sem maradt túl sokáig a helyén.:) Viszont majd' 1500 Ft egy szemceruzáért, még ha sokáig is használja az ember, rettentő sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Jennie94

2017. február 2.

Többször is megrendeltem, így elég hosszú ideig használtam ezt, talán még valahol a sminktáskámban akadt is egy belőle. Amit egy ceruza tudd az ő is tudja azonban nem túl tartós. Nekem szinte pár óra után hűlt nyoma volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Zoldtulipan

2016. március 5.

A True Black van meg nekem. Én teljesen elégedett vagyok vele. Az igaz, hogy egy kicsit kopoik, de nem mázolódik el, csak kicsit eltűnik.
Nagyon ritkán használok szemceruzát, de nekem ez teljesen megfelel. A satírozó része is hasznos. És imádom a fájának a szagát. Tőlem 5 csillag. Biztos van jobb is, de nekem ez teljesen oké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Eredetileg nem az enyém volt, hanem anyukámé, de ő már nem használta és elhoztam tőle, szóval biztos, hogy nem volt nekem pénzkidobás. A ceruza részét egyáltalán nem használom, de a satírozó része nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Csermely

2015. május 23.

A ceruza résztől nem ájultam el, viszont a satírozós része az elég jó, de máskülönben nincs túl sok haszna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

alizv

2015. március 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, és elég rosszul tettem. A problémám nekem is ugyanaz: a felső vízvonalam kihúzása után villámsebességgel találom az alsó vízvonalamon, ami még nem is áll nagyon rosszul, de nem a helyén van, és ez a lényeg! A satírozós részével meg nem tudok mit kezdeni. Az egyetlen pozitívum, amiért kettest kap, az az, hogy nagyon szép színe van (cobalt blue árnyalat). Nagyon próbálkoztam megszeretni, de nem ment. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.