Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hűsíti és ápolja a lábat.

Zsokaa

2016. május 19.

Kellemes illata van, hamar beszívódik. Amennyi hidratálásra szüksége van az én lábamnak, arra elég. Nekem az állaga is tetszik. Az ára baráti, főleg szettben rendelve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

csillahox

2016. május 18.

Imádom az illatát. Kellemesen hűsít, de jobban is hidratálhatna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Imádom az illatát. Kellemesen hűsít, de jobban is hidratálhatna...

Maniac

2013. november 19.

Már csak az aljában van, így mindennap használom, hogy elfogyjon végre. Amúgy szeretem, mert nagyon tetszik az illata, édeskés-friss, használata is frissítő, picit olajos, de nem hidratál. Fáradt lábra mindenképpen jó! Télre nem ez a megfelelő, mivel ez csak egy gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

gothy

2013. augusztus 23.

Az illata számomra valami borzalom, nagyon tömény, cukros. A hűsítő, frissítő hatását elismerem, de sajnos az sem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

xxmaiax

2013. április 24.

Nyáron a sok séta után, a fáradt lábra tökéletes, hűsít és nyugtat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Nyáron a sok séta után, a fáradt lábra tökéletes, hűsít és nyugtat

devcat

2013. január 27.

Kellemesen hűsít, nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Kellemesen hűsít, nyárra tökéletes!

xena123

2012. szeptember 29.

Hűsít, tök jó nyáron használni, jó illata van, viszont tényleg nem hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Hűsít, tök jó nyáron használni, jó illata van, viszont tényleg nem hidratál:)

Gift Box

2012. július 5.

Én is csak nyáron használom, tavaly vettem meg, akkor valahogy feledésbe merült, de idén sokszor használtam már, és tök jó érzés ebben a nagy melegben, nekem az illata is nagyon tetszik, persze nem ápol olyan hű de jól, de nagyon jó érzés belemasszírozni a lábfejbe, az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

zsoci92

2012. június 21.

Jó az illata, és nekem puha lesz tőle a bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Jó az illata, és nekem puha lesz tőle a bőröm! :)

geucsa

2012. május 8.

Én szeretem az illatát, igaz nem mindennap használom. Én felváltva használok 3-4-et általában. A hatása semleges. Olyan, mintha nem szívódna be teljesen, hanem csak rászáradna a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Színező anyag. (Zöld)