Avon

Ár:   3149 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka196911, az összetevőket feltöltötte: agiv, Módosítva: 2016. december 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Borostyánnal, zafírral, argán olajjal és gyümölcs kivonatokkal dúsítva.

1 árnyalatban kapható.

csokibeka

2016. november 17.

Nincs sok tapasztalatom bronzosítók terén, de én ezt nem cserélném le másra. :) Természetes színe van, akkor is jól áll, ha nyáron lebarnultam, de a téli fehér bőrszínemhez is passzol. Tartóssági is egész jó, bár az én zsíros bőrömön semmi sem bír ki egy egész napot. Néha zavarnak benne a csillámok, de annyira azért nem, hogy lecseréljem. Rádaásul luxus kinézete van, öröm ránézni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

MsKors

2016. július 8.

Ezt használom, nagyon jól működik, nem leszek tőle agyonvakolt Barbie. Nincs csúnyább, mint amikor már messziről látszik, hol pakolta magára a bronzosítót a delikvens, pláne ha élesen elválik a pirosítótól... Ezzel a termékkel nehéz hibázni, ez tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Rebeka020

2016. június 22.

Rengeteg bronzositót próbáltam már, ezt úgy kb. 2 hete használom, de soha többé nem cserélném le másikra. Nem győzött meg egyik Avon termék sem ennyire mint ez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Alexandra0727

2016. május 28.

Eddig ennél még nem is volt jobb bronzosítom, szépen csillog, nem túl kihívó és szépen passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Dézi

2016. május 6.

Nekem ez a kedvenc bronzosítóm a Makeup Revolution Golden Sugar paletta világos bronzere mellett. :) Szépen pigmentált, de nem extrémen, így könnyen lehet építgetni. Nagyon természetes, se nem sárgás, se nem pirosas, pont a kettő közötti számomra tökéletes árnyalat. Finom friss hatást kölcsönöz, tetszik hogy enyhén fényes. Sajnos egy munkanapot nem bír ki, bár nekem minden hamar eltűnik az arcomról. Amióta megvan, máshoz nem is nyúlok.
Tetszik a csomagolása is, nagyon masszív és elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Tetszik a csomagolása is, nagyon masszív és elegáns.

BonnyBunny

2016. április 30.

Nekem is fenntartásaim vannak a márkával kapcsolatban, de rendeltem mostanában pár terméket az Avontól.
Pirosító-bronzosító-highlighter mániás vagyok, ezért van már jó pár ilyen termékem itthon, de ez az aktuális kedvencem! Valóban szép, BARNA színe van, nem sárga, még az én világos-rózsás bőrömhöz is passzol. Nagyon finom selymes állagú, és meglepően jól pigmentált, oda kell figyelni, mennyit rakok fel, mert kevés is elég belőle. Arany csillámok vannak benne, (alapvetően nem vagyok oda a csillámos bronzosítókért) viszont ez csak a dobozában látszik. Én úgy viszem fel, hogy belemártom az ecsetet, a kezemhez kocogtatva leütögetem róla a felesleget, és ekkor valahogy a csillámok is leesnek róla, így az arcomon max. 1-2 lesz.A finishe gyönyörű, egészségesen bársonyos, mintha blur effectet raknék ott az arcomra. A csomagolása masszív, a tükör is jó ötlet benne.
Kontúrozásra és bronzosításra egyaránt használom, csak ajánlani tudom, sokkal drágább, márkásabb termékeket simán leköröz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

hanniko

2016. április 28.

Úgy általában előítéletes vagyok az Avon termékekkel,de az itteni vélemények alapján megrendeltem.Nem bántam meg,szuper bronzosító.Nem narancssárga,nem "piszkos" színű.Én nem szeretem sem a teljesen matt, sem a túl csillámos termékeket,ez pont az aranyközépút,nagyon diszkrét csillámok vannak benne.Igényes,szuper minőségű cucc,bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

monakele

2016. január 8.

Eddigi egyik (a másik az ELF studio blaked) kedvenc bronzosítóm! Nem is mertem remélni, hogy az Avonnál fogom őt megtalálni. Már nagyon sokat kipróbáltam, de majdnem mindegyik csalódás volt. Ennek a terméknek gyönyörű a csomagolása, kellemes az illata és ami -szerintem- a legfontosabb: úgy viselkedik, ahogy egy bronzosítótól ez elvárható! Diszkrét csillogás, árnyalatnyi egészséges barnaság... IMÁDOM! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

agiv

2015. augusztus 12.

Úristen imádom!! Gyönyörű szín, szuper tartósság, imádom az apró csillámokat is benne.Van itthon kb 8db bronzosítóm de ő lett a kedvenc!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

anna13

2015. július 14.

Szép a színe, jó az állaga és az illata is. Szerintem kicsit sok benne a csillám, de könnyen megbocsátom neki, mert minden másban nagyon jó. A doboza kicsit nagy. és ha nem alapozom alá eléggé akkor csak foltokban tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.