Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fekete gyémántporral. Ultrasötét szín és ultraragyogó volumen nagyszerű keveréke. A klasszikus spirálkefe formázza, kiemeli és intenzívvé teszi a szempillákat a tövüktől a végükig. Tartós viselet, nem tapad össze.

Kiszerelés: 7 ml

Lilluc

2019. április 16.

Kifejezetten jó spirál. Nem csomósodik, hamar szárad és a spirálkefe is jól használható. Az ára is baráti. Nincs konkrét kedvencem a spirálok közül. Vagy jó egy szepillaspirál, vagy nem :D
Ez nálam az előbbi kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ez nálam az előbbi kategóriába tartozik.

Renka5

2019. április 5.

Nagyon régóta használom, nagyon szeretem. Tökéletes szempillákat lehet vele festeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

MissLia

2019. március 12.

Hű a nevéhez, igazi luxus viselet. Sok szempillaspirált kipróbáltam már, de jelenleg ez a kedvencem. Alapból hosszúak a pilláim, de ez a termék valami csodát művel velük, szép ívelt pillákat varázsol összetapadás nélkül. Egész nap tartós, este könnyű eltávolítani sminklemosóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

marienne87

2019. február 22.

Jelenleg kedvenc szempillaspirálom, egyébként is az Avon-osokat nagyon szeretem. Tartós, szép fekete, jól rétegezhető és ha lehetne plusz egy csillag a puha sörtékért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Vivienn13

2019. február 14.

A legjobb szempillaspirál amivel valaha találkoztam.
Pedig egy jó párat kipróbáltam már, tartós és nem csomósodik.( nekem szinte azonnal megszárad, nem kenődik fel a szemhéjamra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

A legjobb szempillaspirál amivel valaha találkoztam.

Barbika

2019. január 29.

A festék nem lenne rossz, de a spirál sörtéje nem jó, nekem a nagyobb keféjű kiszerelés jobban megemeli a pilláimat.. így mindig úgy használom, hogy luxe-al felviszem a festéket és egy másik márka spiráljával eldolgozom, úgy már egész jó lesz. Ilyen gyémántcuccot azért nem vettem észre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

PetraD96

2019. január 26.

Nem tapasztja össze a szempilláim, szépen ível, sokkal hosszabbnak tűnnek a pilláim tőle. Sminklemosóval könnyen lejön. Minden meg van benne amit egy szempillaspiráltól várok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Kremcica

2019. január 10.

Update: másfél hónap alatt egyik napról a másikra előbb póklábszerű pillákat csinált, nem értettem mi van. Nem sokkal rá totál beszáradt. Szerencsére legalább a felét elhasználtam, de hogy a címke szerinti 3 hónapot se bírja az biztos.

Szerettem volna szeretni, mert a csomagolása alapján profi benyomást keltett. De sajnos nem. A szép csomagolás egyébként nem túl praktikus, a kerekített háromszögű tetejét elég nehéz megfogni és általa a kefét használni. Maga a kefe eléggé alaktalan és duci, sok festéket vesz fel. Maga a hatása pedig nagyon természetes, szerintem már túlzottan is. Nem vágyok műszempilla szerű pillákra, de azért azt várnám hogy látszódjon spiráloztam. Pozitívuma hogy szép fekete, rajtam nem pereg, nem kenődik, nem tapasztja össze a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Vivien0917

2019. január 8.

Szeretem minden nap használom. Szép fekete nekem nem csomósodik. Szerintem nem kell belőle rákenni sokat és akkor nincs vele baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

MissQuen

2018. november 25.

Szuper jó szempillaspirál! Nekem maximális a termék! Örültem neki, most próbáltam ki a terméket, és el is fogyott. Szóval nagyon jó spirál. Azt nyújtja amit kell, dúsít, hosszabbit és beszinez. Van olyan jó mint a másik avonos kedvencem, a super shock max.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.