Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete kaviárt tartalmazó gyöngyházfényű formulája simábbá teszi a ráncokat, valamint felfrissíti és regenerálja a bőrt.

• segít fiatalosabbnak mutatni a bőrödet, és remekül működik a Planet Spa többi kaviáros termékével együtt
  • nyugtatja és segíti fiatalosabbnak mutatni a bőrt

vajvajszabo

2019. november 4.

Semmi extrát nem kaptam a terméktől. A legjobb része, hogy lehúzható és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Semmi extrát nem kaptam a terméktől. A legjobb része, hogy lehúzható és ennyi.

KrdsDina66628

2019. május 1.

Borzalmas. Ajándékba kaptam már egy jó ideje , de semmi haszna . Már évek óta a polcomon áll szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Alka

2019. április 1.

Nekem nem vállt be! Semmit sem csinált, vagyis de.... piros viszkető bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Nekem nem vállt be! Semmit sem csinált, vagyis de.... piros viszkető bőrt!

lavazza

2019. január 6.

Érzékeny bőrre nem ajánlom. Lehúzás után azonnal kipirosodott a bőröm és viszket, ahol a maszkkal érintkezett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

mismile

2018. november 23.

Nem rossz, de semmi extra. Nagyon hamar szárad, jó az illata. Nekem a vízhiányos bőröm kicsit szárítja, de a zsíros homlokomnak pont jó. Utána kell egy alapos krémezés. Miután leszedem szép friss a pofim, fiatalos, de ez nem tart örökké sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

oraikovacseva

2018. november 23.

Kellemes illatú készítmény. Gazdaságosan telíthető az arcbőrön, hamar megszárad, könnyedén eltávolítható. Nem csodaszer, némi kellemesebb érzés tapasztalható a bőr texturáját tekintve, ezt azonban nem mondanám tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Lilla1994

2018. november 8.

Az illata jó, kevés elég belőle hamar megszárad viszont semmit nem csinál az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Eszteerke

2018. május 18.

Finom az illata, kevés is elég belőle, ahhoz, hogy normálisan le lehessen húzni az arcról. Viszont semmilyen hatását nem érzem sajnos :( Az illata miatt a 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

nemethanna196

2018. május 16.

A Caribbean Escape maszk mellé gondoltam, beszerzek egy lehúzhatós változatot is, a peel off termékek közül erre esett a választásom.
Tetszik, hogy elég keveset felvinni belőle, ezután gyorsan megszárad, és könnyen lehúzható. A hatását tekintve azért nem csodaszer, de határozottan kellemes termék. Használat után a bőröm sokkal egyenletesebb és puhább lesz, ez nagyon tetszik, viszont a pórusaimon nagy változást nem láttam, a ránctalanító hatásáról pedig még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

addry

2018. április 7.

A bőrömet simává és puhává varázsolja, a kevésbé tág pórusaimat is összehúzta. Kellemes érzet, de nem szabad többet várni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.