Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete kaviárt tartalmazó gyöngyházfényű formulája simábbá teszi a ráncokat, valamint felfrissíti és regenerálja a bőrt.

• segít fiatalosabbnak mutatni a bőrödet, és remekül működik a Planet Spa többi kaviáros termékével együtt
  • nyugtatja és segíti fiatalosabbnak mutatni a bőrt

MsKors

2017. január 9.

A felét kidobtam, nekem semmit sem csinált. Ok, hogy lehúzható de rém nehezen és húzta a bőröm is, nem volt valami komfortos érzés. Inkább egy jó bőrradír. Vagy csak én nem értettem meg a lényegét? O.o

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

ssara

2016. december 11.

Kb. egy éve vehettem, és kisebb-nagyobb kihagyásokkal használva most fogyott el. Számomra ez egy erős közepes, azért szerettem bele, mert lehúzható, de ezen kívül sok mást nem tud. Újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Andika77

2016. november 11.

A termék csomagolása, neve alapján kicsit több luxust vártam. Hiába kentem, vékonyan, vagy vastagon, nagyon nehezen ment a lehúzása száradás után. A hatása? Semmi. Ezt tudja bármelyik olcsóbb változat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Ivett25

2016. november 2.

Nem vagyok egy Avon-párti, de ez a maszk jó termék. Puhítja a bőrt. Tisztítani mondjuk egyáltalán nem tisztít, de ezt mondjuk nem is ígéri. Én valamiért tizstítás-mániás vagyok, ha arcmaszkról van szó, úgyhogy ezért le kell vonnom egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

kat11

2016. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált ez a maszk. Én kicsit elügyetlenkedem a felvitellel de utána mindig friss, üde és puha lesz az arcom. Egy jó ideje már használom és nagyon jó szolgálatot tesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.