Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Kondicionáló spray minden hajtípusra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

orsipanka

2013. március 30.

Semmilyen hatását nem éreztem az illatán kívül, bár elég töredezett a hajam. Az tény, hogy olcsó és sokáig tart, de ennyit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

kböbe

2013. február 28.

Olyan puhává, kezelhetővé teszi a hajam. Még szerencse, hogy anno bevásároltam belőle mert már nem látok a katalógusban. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

mustang

2012. december 16.

Nekem konkrétan semmit nem csinált a hajammal, szerintem még magam is jobbat tudnék kutyulni :D Olcsó ára és a kiszerelése miatt kap 3 csillagot, hatásra csak 1 járna. Hajmosás után törölközőszáraz hajra szoktam használni, és csak a hajhosszra, hajtőre nem. Így nem is zsírosít. Elhasználom, ha már megvettem, de ha kiürült, a flakonját nem dobom el, jó lesz valamire :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

mustang

2012. december 16.

Kispitypang

2012. október 28.

Abszolút pozitív csalódás volt ez a termék, pedig nem vártam tőle sokat. Két hajmosás között gyakran szoktam valamilyen fújkálós termékkel felfrissíteni a hajam (mivel göndör, ezért némi nedvességtől és újraszárítástól szépen vissza szoktak ugrani a loknik). Erre többnyire valamilyen avonos terméket használok, azonban egyáltalán nem vagyok megelégedve velük. Ezt a spray-t is ilyen céllal vettem meg, azonban amikor megérkezett akkor szembesültem vele, hogy ez egy sokkal sűrűbb cucc, szinte már-már balzsam szerű. Jól van, mondom, akkor elhasználom folyékony balzsamnak (bár ilyet csak nagyon ritkán használok, akkor ha sietek és nincs időm rendesen balzsamozni). És meg kell hogy mondja, bevált! Sőt, szuperül működik. Azt azért még hozzá kell tennem, hogy mostanában egy rossz balzsam-választás miatt nincs túl jó állapotban a hajam, ezért is lepődtem meg, hogy már az első használat után milyen selymes, hidratált és rugalmas lett. Sőt mi több, nem is zsírosodott gyorsabban (ez szokott lenni az avonos fújkálós cuccok gyengéje).
Értékelés: 5* - teljesen meg vagyok vele elégedve, ha lehetne még kapni egészen biztosan újravenném!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

sztike

2012. augusztus 5.

Hát rettentően sajnálom, hogy már nem gyártják... valamelyik tavaszi kampányban volt egy akció, a samponokhoz ajándékba járt egy ilyen. Az illatát nem szeretem, de fantasztikusan hidratálja a hajam és gyönyörű fényessé teszi. Nagy kár érte...:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Dinorbia

2012. július 27.

Nos nekem az illata nem tetszik, akkor használom ha nagyon gubancos a hajam. Erre a célra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

razizisister

2012. július 15.

kellemes az illata, és könnyebben ki tudtam fésülni a hajam utána

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

kellemes az illata, és könnyebben ki tudtam fésülni a hajam utána

CocoSunrise

2012. június 21.

Az illatosításon és a haj elnehezítésén kívül semmire sem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Az illatosításon és a haj elnehezítésén kívül semmire sem jó...

bendee91

2012. június 20.

Annyira finom az illata, olyan tengepartos érzetem van tőle.:D Bár lehet, hogy nem sokat használ, de már azért is ráfújom a hajamra, hogy érezzem az illatát.:)

update:
mar csak az aljan van vmennyi es most annyira gubbancos volt a hajam hajmosas utan, hogy gliss kurt hiaba fujtam ra....aztan mondom fujok belole...olyan konnyen kifesultem...nem tudom min mulik...anno ugy nem igen tapasztaltam akkora huho erzest, de most lenyugozott...:O
megjegyzem unokahugom barbijanak a haja mar egy csomoba allt...mondom megcsinalom...levagtam a vegebol..meg megmostam meg ez..es azzal is csodat tett..:O mar banom arrol nem csinaltam elotte utana kepet...:D ezek utan lehet ujra fogom venni, mert nem egy draga darab. Remelem lehet meg kapni.:)

Ma voltam AVOn boltba és szomorúan közölték velem, hogy a bojtorjános lett helyette, ez már nem kapható.:((((( Így vettem a Kids-es hajkifésülő sprayt az Avontól.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Methylparaben i I ta I par 0 0

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.