Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Enne, az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1399 Ft

Forradalmian új, 3 az 1-ben spirálkefe a lélegzetelállító tekintetért.

1. Fenomenális dúsítás már egyetlen rétegben
  2. Fenomenálisan precíz felvitel, csomók nélkül
  3. Fenomenális kialakítású kefe a felső és alsó pillákra egyaránt

Ár: 1399 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

palacka11

2020. október 26.

Nem rossz, szép pillákat csinál, de több rétegben csomósodik gyorsan és elég nehéz lemosni, ugyanakkor könnyen elmosódik. Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Naomi26

2020. május 12.

Szétválasztja a pillákat, de nem dúsít, nekem több rétegben már csomós ,viszont egyszerű lemosni.Ja és ha sírok csíp :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

sandorjudit

2020. március 7.

Sajnos nem vált be, túl sok festék marad a kefén, a szempilláimat összetapasztja. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

VEdit06

2019. szeptember 6.

Megvettem, mert épp nem volt semmilyen spirálom és úgymond szembe jött, pedig mindig csalódtam az Avon spiráljaiban. Nna ez most sem változott. Az első használatok után, mondjuk úgy 10 alkalommal azt hittem, hogy megváltozik a véleményem, mert addig egész jól működött. De sajnos ez valóban az utolsó próbálkozásom volt. Igen ragad, igen csomósodik és igen pereg. Nem választja szét szépen a pillákat, kenődik. Fenomenális.... ? Kár a műanyagért is amivel a környezetet szennyezzük vele....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

NeonPink

2019. július 27.

1. nem szárad meg teljesen, ragacsos marad ami miatt nap végére a szempilláimon kis szöszök ülnek és ennek köszönhetően folyton bele mennek a szemembe, kontaktlencsével begyullad
2. elkerülhetetlen, hogy ne kenje össze a szemhéjat felkenéskor
3. hamar elkezdett csomósodni, az állaga amúgy sem a legjobb
4. alig fél nap után már kenődik

eddig csak avonos szempillaspirált használtam mert a nagy márkákat is kenterbe verte. mostanában csak csalódok bennük sorba. ez volt az utolsó csepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

2. elkerülhetetlen, hogy ne kenje össze a szemhéjat felkenéskor
3. hamar elkezdett csomósodni, az állaga amúgy sem a legjobb
4. alig fél nap után már kenődik

szabina971

2019. június 27.

Nagy reményekkel meg vettem de igy 2 hónap használat után nem sok jót tudok róla írni.
Nagyon sok anyagot vesz fel így nehéz vele úgy dolgozni, hogy ne csomósodjanak a pilláim így időt is vesztek vele plusz kenődik össze vissza.
Tartóssága is halovány mert pár óra elteltével fekete paca jelenik meg az alsó pilláimnál szemdörzsölés nélkül is.
Ami pozitívum , hogy ha szánok rá kicsivel több időt akkor nagyon szép hosszú pillákat tudok vele varázsolni ,de így ennyiben kifogyott a tudása sajnos ,pedig nagyon megtetszett elsőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Lilluc

2019. április 16.

Ajándékba kaptam....
El lehet használni éppen. Szép sötét színe van, de nekem nap végére sem szárad meg. Ha véletlenül hozzáérek a szememhez az összes pillám egybe tapad.
Tuti nem veszek ilyet lefközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ajándékba kaptam....
Tuti nem veszek ilyet lefközelebb.

Audrey80

2019. április 11.

Ez a spirál jó nagy pillákat csinál, de nem érdemes rétegezni, mert akkor aztán tapasztja a pillákat rendesen és lemosni is szinte lehetetlen. Meg vagyok elégedve a hatásával, de lemosni a többi Avon spirált lényegesen könnyebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

sophiie

2019. március 24.

Szörnyű. Kenődik, csomósodik és sok időt vesz igénybe mire normálisan megcsinálom vele a pilláimat. Felkenődik a szemhéjamra a festék, akárhogy is vigyázok vele. A keféje egyébként nagyon könnyű, de ettől még nem leszünk jóban. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

egyno

2019. március 21.

Van egy jól bevállt szempillaspirálom, de megtetszett így gondoltam kipróbálom. Szépen dúsít, hosszít. Amiért levonom az egy csillagot, mert nem tartós annyira, egy idő után elkenődik és összeállt a pillám tőle, de lehet korrigálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.