Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• elrejti a bőrhibákat és az elszíneződéseket
  • ápolja a bőrt és javítja a bőrtónust
  • könnyed formulájában ötvöződik az alapozók fedőképessége és az arckrémek ápoló hatása
  • C-vitaminnal és antioxidánsokkal
  • 20-as fényvédő faktort tartalmaz
  • minden bőrtípusra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kakukk

2019. november 29.

Mivel ez az első CC krémem életemben, nem tudok más CC krémekhez viszonyítani, de azok alapján, amiket olvastam, hogy mire is való ez, teljesen helytállt. Akkor használom, amikor nem szükséges az, hogy teljesen lesminkeljem az arcomat, de egy minimális egységesítést szeretnék elérni. Erre tökéletes. Nekem a Nude árnyalat van meg, kicsit féltem a megrendeléskor, hogy talán túl sötét lesz, de még az én hófehér arcomon is jó színválasztásnak bizonyult. Az illata is kellemes, az állaga sem zavaró, egyszerűen el lehet oszlatni kézzel is. Korrektort azért én is szoktam használni mellé, hogy a szemem alatti karikák halványabbak legyenek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Panni43

2019. május 8.

Tényleg javítja a bőrtónusomat és nem irritált. Elfedi a kisebb bőrhibákat de korrektorral kicsit nem árt rásegíteni. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Pumpkinpie

2019. április 25.

Engem ez valamiért baromira irritált. Ahogy felkentem egyből csípni kezdte a szemkörnyékem, és bepirosodott. Pedig annyira nem is érzékeny a bőröm, sok agyonparfümözött kozmetikumot kibír. De ez így instant kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

lavendersky

2018. április 13.

Nem rossz termék. Néha alapozó helyett szeretek könnyedebb termékeket használni, főleg nyáron. Kifejezetten tetszik a 20-as fényvédő, a fedése gyengén közepes (nap végére sajnos lekopik) én púderrel fixálom. Az állaga a megszokottnál hígabb számomra, bár ez engem nem zavar. Ebből kifolyólag nem kell sokat felvinni az arcunkra, mert tényleg folyékony. Szép, egyenletes, enyhén fényes végeredményt kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

sarzita

2018. március 28.

Nagy csalódás. Fedése semmi. Csak púderrel hasznáható, mert fénylik. Nem veszem újra soha. Reggel felkenve a bőrömre még picit csíp is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

pattelin

2018. február 23.

Megfelelő! Alapozó mellé használom. Sajnos az állaga túl folyós! Viszont szépen fed a száraz részeken is és könnyen eldolgozható. Nem mattít, de annyira nem is fénylik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

kosztyanna

2018. február 20.

Túlzásnak találom az alapozó minden napos használatát, ezért is keresgéltem a BB/CC krémek között. Ezt csak gyors, egy fél perc alatt felkenem és már kész is. Alapból nincsenek nagy bőrhibáim, szerencsére nem pattanásos az arcom, szóval arra, hogy egy kicsit egységesebb legyen a bőröm arra megfelel teljesen. Púderrel szoktam lemattítani, mert egyébként eléggé fénylik tőle az ember arca.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

babybruin18

2018. január 7.

Legrosszabb amit valaha használtam. Kb 0 fedes, és az állaga sem tetszik. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

kocos

2017. augusztus 16.

Olyan nagyon nem egy csodaszer, amit felkenek és tökéletes az arcom tőle, amit nem is várok el egy cc krémtől, viszont nem matt, ami borzasztóan zavar és a mattosító púderrel se érek el olyan hű de nagy eredményt (essence)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-1
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.