Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Mark Magix szemfestékalapozó tökéletes vásznat kreál a szemfestékek számára.

• simábbá teszi a bőrt
  • tartósabbá teszi a szemfestéket, és megakadályozza annak összecsomósodását
  • minden bőrtónushoz passzol
  • segít elfedni az elkenődött szempillafestéket

Ár: 500.-Ft , Eladó: Kesudio
Állapot: ecsettel belenyúlva 2-szer használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes átvétel Szombathelyen, vagy postán ajánlott levélként feladva előre utalás után, ebben az esetben postaköltséggel együtt 1400.-Ft
Avon Mark Szemfestékalapozó/Szemfesték alapozó/Szemhéj bázis/ Szemhéjpúder primer/Szemhéjpúderalapozó/Eyeshadow primer
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
hógolyó

2019. május 30.

A legjöbb szemhéjalapozó zsírosabb szemre! Kettesével veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

A legjöbb szemhéjalapozó zsírosabb szemre! Kettesével veszem!

gabriella2121

2019. május 30.

Hónapokkal ezelőtt vettem meg az Avonból. Mivel még nem volt előtte ilyenem, nem tudtam mit várjak tőle. Azóta minden sminket ezzel kezdek. Kellemesen csalódtam benne. agyon sokáig elég lesz. Még a tégely felénél sem járok. Kevés is elég nekem belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

csokilany

2019. április 22.

Univerzális színe van, szépen eloszlatható a szemhéjon és csak nagyon kevés kell belőle. Enélkül már nem teszek fel sem szemhéjpúdert, sem ceruzavonalat sem, mert enélkül 1-2 órán belül összecsomódosnak. Ezzel az alappal viszont estére is ugyanúgy néz ki a szemsminkem, ahogy reggel feltettem. Az üvegcsével még nem tapasztaltam problémát, de szerintem egy kicsi ecsettel megoldható lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

zdoreebaba

2019. április 21.

Ritkán használom. A szemhéjfesték használata előtt szoktam általában felvinni, mert gyorsan lekopik és beül a festék a szemhéjamba, ami nem szép látvány. Elég szép és tartós alapot lehet vele készíteni. Nekem nem jelent gondot a tégelyes kiszerelés, könnyedén megoldom az ujjam használatával vagy egy kisebb ecset segítségével. Az árnyalat pont megy a bőrszínemhez is. Leértékelve vettem és megérte. Bár nem minden nap használom, mert nem mindig van olyan alkalom ahová szemhéjfestéket kell magamra tennem... teljesen jól betölti a funkcióját... elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Mia0602

2019. április 21.

A rejtett szemhéjamra muszáj alapot használni, mert különben beleül a festék. Hónapok óta használom, többféle szemhéjfestékkel és tökéletesen működik. A tégelyből nehéz kinyerni az anyagot, de a sminkfixálóval besprayzett sminkszivaccsal működik. Utána ujjal beleütögetem a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

tamara428

2019. február 11.

Nekem is ez az első ilyen termékem, mást még nem próbáltam, mert általában szájhangsúlyos sminkeket készítek. Még nem használtam belőle sokat, ezért a tégely alja még nagyon messze van, de eddig elégedett vagyok vele. Valóban tartósabb a szemsminkem és jobb is rá sminkelni, mint a sima alapozóra. Én akkor vettem, amikor 500 ft-os akcióban volt, annyiért teljesen megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

chi0731

2019. január 28.

Ez volt az első ilyen típusú termék, amit használtam, szerencsére, azóta találtam jobbakat is.
Alapvetően jól működik, és tartósabbá teszi a szemhéjpúdereket, de az adagolása nehézkes, és az üveg szája nagyon kicsi. Majdhogynem lehetetlen felhasználni az összes krémet az üveg kialakítása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Saccharomyces Lysate Extract, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.