Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kreálj színpompás ragyogást az Avon Mark vastag szemceruzával. Vastag szemceruza a ragyogó színért.

• puha, krémes szemceruza
  • tartós, vízálló viselet

AppleMaple

2019. február 20.

Az "ultra violet" árnyalatot választottam, mert olyan jól nézett ki a katalógusban. Élőben teljesen más. Aztán eszembe jutott, mennyire hasonlit az Avon glimmerstick eye liner, ugyancsak "ultra violet" nevű ceruzájára. Ó Istenem!!! Hát ez a kettő ugyanaz, kipróbáltam egymás mellett. Csupán annyi a külömbség, hogy az egyik vastag, a másik vékony. Nem rossz amúgy, de azokhoz szólok, akik szintén a katalógusban látni vélt árnyalat miatt választanák, hogy ne tegyék, nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

tenagi

2019. január 1.

Vanilla árnyalatot vettem. Szépen fed, csillog, természetes sminkhez nagyon jó. Krémes, könnyen felvihető, viszont ez a hátránya is: 1 csillag minusz a hegyezhetetlensége miatt jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Sepi

2018. szeptember 18.

Az ezüst árnyalatút használom, szinte mindennap. Gyönyörűen fed, tetszik, hogy krémes. Nem kopik, nem ül bele a ráncokba, egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Vica23

2018. július 5.

Nagyon szeretem a természetesnek ható sminket, és ezért nem szoktam feketével kontúrozni, de szerettem volna mégis kiemelni valahogy a szemeimet. A Naturally nude árnyalatot választottam és beváltotta a hozzá fűzött reményeimet! Nagyon szeretem és eddig mindig megdicsérték amikor viseltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Grumpi

2018. június 27.

Imádom a vastag szemceruzákat,viszont a kedvencemhez nem jutok hozzá egy ideje.Vettem egy kupaccal az itthoniakból tesztelésre,miután lábon kihordtam egy agyvérzést miattuk,ez utoljára maradt.Éssss nem akartam elhinni de ott marad ahova teszem,nem leszek tőle mosómedve,jók a színei!Szóval az AVON megcsinálta amit a többi meg sem közelített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

laracroft

2018. június 1.

Egyből három árnyalatot is megvettem belőle, annyira bejött, hogy csillog is és vízálló is, és majd milyen szép sminket csinálok vele...hát...kicsit kemény maga a ceruza hegye, de ezzel még megbirkóznék, ami miatt nem jó, az az, hogy konkrétan zavarja a szemem. Úgy, hogy nem a könnyvonalra teszem, hanem a szempillasor tövébe! Hogy most az összetevőit nem bírja az egyébként egyáltalán nem érzékeny szemem, vagy a csillámok potyognak valahogy bele és az szúr, azt nem tudom, de minden egyes alkalommal bök, szúr, kényelmetlen.
Pedig amúgy tartós lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Pedig amúgy tartós lenne.

illeskitti

2017. november 26.

Egy halvány krémes árnyalatot használok hétköznapokra. Nagyon szeretem, mert könnyen használható, egyszerű elsatírozni, szépen csillog, és "nem mászik le" estig. A hegyezése viszont borzalmasan macerás... vagy csak vennem kellene egy új hegyezőt!?!?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

barbiii_sz

2017. november 16.

Én csak szemhéjon próbáltam ki, a Naturally Nude árnyalatban, ami egy természetes natúr színben, szemhéj alap gyanánt szerettem volna bevetni. A szemceruza hegyezős kialakítást kapott, a kupak masszív, a külsején található szín pedig megegyezik a beltartalommal. Az állaga nagyon krémes és puha, ennek ellenére könnyű használni, gyorsan eldolgozható és nem áll össze a szemhéjon. Az árnyalat nagyon világos barna, szinte a szemhéjéval megegyező, s apró csillámokat tartalmaz. Elvileg vízálló, bevallom ezt nem ellenőriztem, de tényleg tartós. A csillámok nem túl feltűnőek, de nekik köszönhetően önmagában sem mutat rosszul egy tusvonallal. Nekem bevált szemhéj alapnak is, pozitívan csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Blackxentric

2017. július 2.

Nekem lila színben van meg. Szerettem volna egy szép lila szemrevalót, de ez is csak a képeken olyan szép és lehetetlen a széleit elsatírozni, vagy bármit csinálni vele, mert kukacosodik. Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Lifeforce

2017. június 9.

A lilát használom és nagyon szeretem.
Könnyű vele dolgozni, krémes, szép színű (bár kicsit erős a mindennapokra).
Egyedüli hátrány, hogy kevés színben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

A lilát használom és nagyon szeretem.
Könnyű vele dolgozni, krémes, szép színű (bár kicsit erős a mindennapokra).
Egyedüli hátrány, hogy kevés színben kapható.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.