Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sokféle színt és gyöngyörű pírt ad az arcodnak.

Ella

2016. július 27.

Highlighterként használom, gyönyörű mályvás-lilás színe van. Nagyon örülök neki, hogy a Krémmánia segítségével sikerült beszereznem. Sajnos már csak kevés van belőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

hdora87

2016. július 8.

Tipikus nyári termék. Nem csak pirosító, hanem highlighter is. Szép csillogást ad a napsütötte arcbőrömnek. :)
Vannak nála jobb termékek,de egy próbát teljesen megért, nem bánom, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

picicsibi

2015. július 29.

Amikor az előző pirosítóm kifogyóban volt, attól tartottam,hogy nem fogok hasonló színűt találni (a régi pirosítómat sajnos kivonták a forgalomból) de szerencsére megtaláltam ezt. Nekem nagyon tetszik a színe, világos bőröm és hajam van amihez szerintem nagyon jól passzol, sokan dicsérik is.
Már csak abban reménykedem, hogyha ez kifogy még kapható lesz és nem kell újra kutakodnom egy hasonló szín után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Roni

2015. június 3.

én imádom ezt a pirosítót, gyönyörű színe van. nekem fehér a bőröm, épp megfelelő mályva színe van, és nagyon szép szatén fénye van. ez az első pirosító, ahol elértem a pant, mert annyit használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

yokkoa

2015. január 10.

Újabb, semmire-sem-jó izé az avontól. Mindenkit óvva intek a megvásárlásától: teljes pénzkidobás!!! Kreol bőröm van, bár ilyenkor télen eléggé kivilágosodok. Ebből - az állítólag pirosítóból - rengeteget kell feltennem, hogy erős lámpafénynél egyáltalán látszódjék valami belőle. Nem pirosít, nem bronzosít, fényleni is alig fénylik. Abszolút nem olyan, mint a katalógusban. Az utóbbi időben sok pénzt hagytam avonos tanácsadónál, ideje leállni. Talán egyedül a szempillaspirálok érik meg, de azon is csak akciósan... Ha belegondolok, hogy 2ezerért milyen gyönyörű max factor vagy l'oreal pirosítót vehettem volna, a gutaütés környékez, a sírás kerülget. Kipróbáltam azt is, amit mások írtak: feltettem szemhéjpúderként. Úgy sem látszik semmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

mariann33

2014. április 6.

Egyetlen szóval kifejezhető a véleményem:borzalom!
Már kb.másfél hónapja is tudtam volna véleményt írni,de még arra sem érdemes ez a termék,hogy időzzek itt miatta.Nem is értem,hogy gondolták ezt pirosítóként forgalmazni?!Mint valami aranypor.Gőzöm sincs mire lenne jó,csak azt tudom,hogy nem az ember arcára,kivéve ha valaki szeret úgy fényleni,csillogni mint egy bronzszobor.Azért írom ezt,mert elég belőle egy lehelletnyi,már az is sok!Szóval akinek bejött biztos "tud valamit"amit én nem,vagy szimplán mindenkinek más az ízlése,ezért ne vegye magára senki,hiszen mindenkinek más a "szép",nekem ez sajna mínuszos lenne,ha lehetne olyat adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Egyetlen szóval kifejezhető a véleményem:borzalom!

Sheila

2014. április 2.

Highligternek valóban szép, csak én pirosítót szerettem volna...:-(

Upd: Amúgy találtam egy alternatív felhasználási módját is: natúr sminkhez szemfestéknek tökéletes, gyönyörű. Mondjuk ha csak arra használom kb életem végéig elég lesz. Szóval nem fogja a kukában végezni, mert amúgy szép, de még mindig húzom a számat amiért nem pirosító lett belőle. Na mindegy, erre mondják, hogy: "nincs ez elcs*szve csak másra lesz jó" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

Highligternek valóban szép, csak én pirosítót szerettem volna...:-(

kikcse

2014. március 19.

Ismét egy gagyi, sz* az Avontól! 1.700 ft (akciósan!!!!) kicsit drága mulatság ahhoz, hogy ne azt kapja az ember amit vár, főleg, hogy ha annak mennyiségét grammokban mérik. Konkrétan arany árban van!!! Mi ez???? Ezt az Avonnál komolyan gondolják??? Én pirosítót szerettem volna, szép rózsaszín színben, nem egy csillogó használhatatlan valamit. Ha highlighter akarok akkor azt veszek, ha szemhéjpúdert akkor azt....
Már a kibontáskor nem volt márványos, amit tovább fokozott az, amikor kipróbáltam és rájöttem, hogy fényes barnás felületet ad, tehát még a szín sem az, amit vártam!!!! A kézfejemre kenve is alig látszik, a színe olyan halovány, hogy csak jóindulattal mondható, hogy van színe! Nagyon fel vagyok háborodva, mert ismét kidobott pénz az ablakon..... (Ismét egy márka amit úgy érzem, hogy elfelejtek örökre, sok volt már a tanulópénz...)
Ja, és még Made in China, tovább már nem is lehet fokozni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 19.

Ja, és még Made in China, tovább már nem is lehet fokozni....

bbnb04

2014. március 13.

Én imádom! Valóban nem pirosítónak mondanám, mert ahhoz nagyon halvány, viszont nagyon szépen csillog, és highlighternek pl. arccsontra tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Arian87

2014. március 7.

Az igaz, hogy nem úgy néz ki, mint a katalógusban. Inkább bronzosító, mint pirosító. Viszont nekem tetszik, szépen kiemeli az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.