Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyémántport, akrilt és pantenolt tartalmaz, hogy a lakk ellenálló és hosszantartó legyen. A vizesen csillogó hatásról speciális polimerek gondoskodnak .

Avon Nailwear Pro+ hosszantartó körömlakk - Star
Ár: 300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Doryca007

2021. március 27.

A képen látható színben birtokon. Csíkoz, 3 rétegben kellett felvinnem, H nézzen ki valahogy, oldja az első reteget, nehézkesen szárad. 2,5 ora alatt sem szaradt meg rendesen.
Tartossag teren is gyenge nalam, ugy, h n csinaltam semmit, mar egy helyen lepattant. Eddig nem győzött meg, hiába szép a színe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

zdoreebaba

2021. március 14.

Több árnyalatban is megvolt (Amped up pink-málna rózsaszín, Aqua verve-mentazöld, Sheer Citrus-világos narancs). Leginkább a lábkörmeimen használtam őket, mert tovább tartott rajtuk. Mindegyik gyönyörű, vidám nyári szín volt, amiket egymással kombinálva is használtam. Imádtam őket a szandál/papucs szezonban. Alapvetően fényesre száradtak, szép fedésük volt. A kézkörmökön elég hamar lekopott mindegyik. Volt egy sötétebb kék színűm, aminek nem emlékszem a fantázianevére, de azt kimondottan szerettem használni, mert extrán sokáig tartott. Sokáig használtam, de évekre rá besárgította a körmeimet, így a kukában landolt. Összességében egy átlagos termékekről van szó, jól fednek, viszont nehezebben száradnak és nem elég tartósak. Lábkörmökre viszont nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

HDorina

2019. szeptember 7.

Korábban használtam. Nem szerettem, pasztell rózsaszín árnyalatban volt meg. Csíkos volt a végeredmény, nem fedte be jól a körmöket. Nehezen száradt és nem volt tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Hihetetlen ez a lakk. A Midnight Green árnyalat nekem lassan 8-10 éve megvan, nem sűrűsödik, nem szárad, nem csíkoz, gyönyörűen felvihető, terül mint az álom, és még nyomdázásra is kiválóan alkalmas. Úgy kell majd kutatnom a boltokat hasonlóan szép shimmer fenyőzöld után... de egyelőre nem, teszi a dolgát, és nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mlexa

2019. június 19.

Hát ez is borzalom lassan szárad. A színek szépek két rétegben. Nagy a választék. Nálam kibírnak 4 napot is akár, szóval nem rosszak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Renus

2018. augusztus 30.

Borzalom! Hamar lekopik nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Borzalom! Hamar lekopik nem éri meg az árát.

Enne

2018. július 11.

A real red árnyalat van nálam, ez a második darabom ebből a színből. Már egy ideje megvan, mert időközben találtam drogériában egy olyan piros árnyalatot, amit szívesebben viselek általában, az kissé bordós, boros, bogyósgyümölcsös, mély színű (rimmel 60 seconds). De most nyárra elővettem, gondoltam, el kéne használni lassan. Réges-régen nem használtam avonos lakkot, és furcsa, hogy borzasztó híg (az előző pirosam egész más volt), de ettől könnyebb vele dolgozni, így elnézem neki. Viszont ahogy felkentem az első réteget, azon gondolkodtam, hogy ez a pink-magenta árnyalat hol hasonlít a real read-re? Hmmm... nagyon lassan szárad emellett, pedig a második réteg még hátravan. Amit itt írtok, hogy még órák múlva is vigyázni kell rá, megőrjít, a fedőlakkot offolom is. Amitől persze majd még gyorsabban kopik gondolom...
Elkényeztettek az oriflame és rimmel lakkjai, azt kell mondjam. Ez 3 csillagra elég teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

orsipanka

2018. május 16.

Pink radiance árnyalatban van meg, ez egy csillámos, sötétebb rózsaszín árnyalat. Előnye, hogy könnyű egyenletesen felkenni, egy rétegben is fed, de kettőben használom és nagyon gyorsan szárad. Hátránya, hogy alaplakk nélkül nehéz lemosni (alaplakkal jobb a helyzet) és 1-2 nap alatt lekopik. Ilyen gyenge tartósság mellett még akciósan is soknak tartom az árát . (2014: **)

Update: Most fogyott el (2018). Megkedveltem. Ha nem vagyunk kint napokig a mínuszokban, 5 napig bírja alaplakkal. Hihetetlenül sokáig bírta, kb 5 télen át használtam folyamatosan. Az utolsó cseppeket is ki lehetett nyerni az üvegből, nem száradt be a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Divaldia

2018. február 7.

Több árnyalattal is próbálkpztam, de nem váltak be. Nem terít szépen, 3 réteg kell ahhoz, hogy ne legyen csíkos a végeredmény. A sok réteg miatt hamarabb lepattog a körömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Sisszy

2017. november 7.

A honeydew dazzle árnyalat van meg, ami egy csillogós türkizes szín. Fedése jó, viszont két nap után az egész leválik a körmömről. Alap és fedőlakk használata mellett hatványozottan igaz. Kár, mert a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.