Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Monaa20, az összetevőket feltöltötte: latiffah, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

BioSeed Komplexet tartalmaz.

Mona29

2017. március 4.

De utáltam! Felkenés után ragacsos maradt, akármilyen vékonyan kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

De utáltam! Felkenés után ragacsos maradt, akármilyen vékonyan kentem.

ronavolgyifanni

2015. július 30.

Egy-két hete találtam itthon, azóta mindennap használom. Egy ideje észrevettem már, hogy az arcbőröm összes részét nagy odaadással tisztítgatom meg ápolgatom, de valahogyan a szemem alatti rész ebből kimarad. Ezen szándékomban állt változtatni, így még jobban örültem mikor rábukkantam erre a termékre. Szokásos arcápolási rutinom befejezése képen hidratálózok, majd a szemkörnyékemre felviszem ezt a kis gélt. Szépen frissít és feltölt, egy álmatlan éjszaka után szinte elengedhetetlen. Hamar beszívódik, és tökéletesen lehet rá sminkelni is. Nekem nagyon a szívembe lopta magát. Csak most szembesültem azzal, hogy már nem gyártják, ami szomorú. Szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

whatthehell

2014. augusztus 18.

Egész jó kis termék. Felkenés után egy kicsit még ragacsos marad, de az viszonylag hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.