Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shara88, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Tápláld hajad gazdag olajokkal. A makadámdió-olaj egy igazi szuperhős a szépségiparban; ragyogóbbá és puhábbá teszi a hajszálakat, táplálja a nagyon száraz, fakó hajat. Az avokádóolaj tápláló összetevőket tartalmaz, amelyek hatékonyan regenerálják a hajszálakat és segítenek visszaállítani a haj erős és egészséges kinézetét.

Gyengéden tisztítja a hajat, miközben sima és puha hatást kölcsönöz; kezelhetőbbé válik a frizura. Különböző hajtípusokra alkalmas, beleértve a festett vagy a száraz, roncsolt hajat is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nadalandy

2016. április 17.

Tisztitani epp tisztit, de annyira furcsa erzest hagy a hajamon, amit nem tudok elviselni. Utana pedig masnap ismet moshatok hajat, mert total bezsirosit. A hajam kifesules pedig valami remalom lett.

Most fogyott el a flakon, egy biztos ecsetmosasra kivallo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Most fogyott el a flakon, egy biztos ecsetmosasra kivallo volt.

AlexaNagy

2015. november 26.

Nekem ettől a sampontól olyan lett a hajam mint a seprű, száraz és élettelen.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nekem ettől a sampontól olyan lett a hajam mint a seprű, száraz és élettelen.
Soha többet.

snowyfairy

2015. április 18.

Majdnem 1,5 évig használtam ezt a sampont és a hajpakolását. Nagyon szerettem kellemes illata volt, hidratálta a hajam. De sajnos már nem lehet rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Sokáig nem mertem rendelni, mert kicsit lenéztem az Advance Techniques termékeikkel szemben. Viszont kellemes csalódás ért, mert annak ellenére, hogy olcsóbb, minőségben szerintem legalább olyan jó, mint az Advance Techniques samponok. Kellően tömény, jól tisztít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

gybogi4

2014. július 4.

Az illatát imádtam, nekem kimondottan jót tett a hajamnak, egyáltalán nem zsírosította.
De SOS már mintha nem lenne rendelhető! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 4.

De SOS már mintha nem lenne rendelhető! :(

momo

2014. április 12.

Vak tyúk is talál szemet. Ez jutott eszembe használat közben. A vak tyúk nem én vagyok, hanem az avon. Nem annyira szeretem a termékeiket, de ez a kis kb. 400 Ft-ért véletlenül vásárolt sampon kellemes meglepetés. A hajam állapotáról már sokat írtam: vékony, gubancolódik, kevés, nyúlós, töredezik, igazi állatorvosi ló. Használtam már sokféle sampont, de ez az egyik legjobb. Úgy hidratál, hogy nem zsírosít, nem tapaszt, nem lapít. Nagyon megszerettem és őszintén csodálkozom magamon: végre nem egy szinte elérhetetlen Kerastase vagy ki tudja mi használt, hanem egy normál árazású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

sabrirory

2014. február 18.

Nekem a hajam nem lett tőle puhább és ugyanúgy hullik :( egyetlen pozitívuma,hogy jó az illata, vagyis elviselhető. Még jó hogy csak kicsit vettem, nem nagyot. Átlagosan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Dinus

2014. február 8.

Mióta ezt a sampont használom hajmosás közben csak 1-2 hajszálam jön ki.
Előtte Gliss Kur Ultimate Oil Elixir sampont használtam és 20-30 hajszál is ott maradt a kádban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Mióta ezt a sampont használom hajmosás közben csak 1-2 hajszálam jön ki.

picicsibi

2014. január 18.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve! Szép fényes és selymes lesz tőle a hajam! (az illatát is nagyon szeretem) Ha kifogy biztos, hogy újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

whyteangel

2013. december 29.

Nagyon kellemes illata van a tubusban, de a hajmosás után valahogy olyan furcsa. Nem olyan édeskés már, és így egyáltalán nem szeretem. Nem minden hajmosás után használok tejproteines hajpakolást, így néha zavaró az utóillat.
A használata után puha a hajam, de semmi külön dolgot nem csinál vele, tud annyit, mint bármelyik sampon. Én azt sem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna. Gumbacolódik a hajam, de ez nem a sampon hibája, bármit használok, utána muszáj átélnem a fésülködés gyötrelmeit, mert ilyen a hajam....és még a fodrászom is el van képedve, mennyire össze tud kocolódni hajmosás után a hajam.
Átlagos samponnak tartom, ha elfogy keresek valami újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Átlagos samponnak tartom, ha elfogy keresek valami újat.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2