Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

"Érezd a tavasz első friss fuvallatát! Hidratáló kézkrém cseresznyevirág-kivonattal."

• hidaratálja az érdes, kiszáradt bőrt
  • gyorsan beszívódik
  • puhává varázsolja bőröd
  • kellemes illatot kölcsönöz

Szethy00

2021. március 2.

Egyik kedvenc kézkrémem volt. Kellemes hidratál, gyorsan beszívódik. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Mona29

2020. május 2.

Ez is jó kis kézkrém volt. Kellemes illat, jó hidratálás, gyors beszívódás, nem zsíros érzet. Viszonylag gyorsan elfogyott, de szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

HDorina

2019. február 16.

Imádom a cseresznyevirágot és az illatát is. Ezért szerettem nagyon ezt a kézkrémet, amit régebben használtam. Hidratálta a bőrömet és a kicsi méretenek köszönhetően a tasiban is könnyen elfért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

dundicat

2018. június 24.

Jó kis krém, vannak azért jobbak, de az árát nagyon megéri. Nem hagy nekem ragacsos érzetet, es kellően hidratálja a kezem is. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

CZPetra

2018. március 18.

Kellemes illata van, viszonylag gyorsan beszívódik, de ahogy megmosom a kezemet gyakorlatilag érzem, ahogy kijön belőle. Átmenetileg puhább lesz tőle a bőröm, de ha már egy este elfelejtem használni, következő nap megint száraz és repedezett a kezem. Nem mondom, hogy rossz, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Dotty96

2017. december 29.

Eleinte tetszett, de utána arra lettem figyelmes, hogy már szinte többet árt, mint használ. Nem tudott mit kezdeni a téli száraz bőrömmel, és szinte még jobban kiszárította, ha ez lehetséges. :'D Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

napfeny

2017. január 30.

Ajándékba kaptam ezt a kézkrémet. Mindig több kézkrémem is van egyszerre, és újabban ezt is használom napközben. Szeretem, hogy gyorsan beszívódik, és olyan "hűs" érzetet hagy maga után. Két dolog miatt vonok le mégis egy csillagot: az egyik, hogy a tenyeremet jó ideig zsírosnak érzem utána (ezért csak az egyébként is problémás kézfejemen használom), a másik pedig az illata, mert engem WC illatosítóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

egeresi47

2017. január 16.

Nagyon nagyon imádom az illatát, hamar beszívódik, egy szóval tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Nagyon nagyon imádom az illatát, hamar beszívódik, egy szóval tökéletes.

kissenikor

2017. január 12.

Az illata szuper, de utálom, hogy nem szívódik be, ha sokat teszek és a fehér pikkelyekben hámlik, foszlik le a kezemről...ráadásul ha fekete/sötét ruhában vagyok, akkor vigyázni kell vele, ne érjen a krémezett kezével az ember a ruhához, mert csúnyán megmarad a nyoma, alig lehet letörölni. A hatása semmi extra, az illata egyedül, ami kárpótol. Többször nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Dorinazia

2017. január 9.

Meg vagyok vele elégedve bár nem egy téli kézkrém így a brutál cserepes kézfejjel nem tud mit kezdeni de őszre, tavaszra nagyon szuper. Hamar beszívódik és az illata is kellemes, na meg a csomagolása is szép :) Szuper táskábadobós darab az átmeneti időszakban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.