Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Avon   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anonyym, az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   Avon
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

"Kényeztesse magát igazi különlegességekkel! Ápolja bőrét és kápráztassa el érzékeit a teljesen kinyílt cseresznyevirágok finom illatával!"

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

puderecset

2018. november 26.

Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom! Az illatát leszámítva, semmi értékelhető nincs benne. Nehezen szívódik be, hidratáltság érzet 0, és nekem pattanásokat is okozott..Nem venném újra. Ilyen árban akkor inkább maradok a baby testápolóknál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

HDorina

2018. július 16.

Imádom a cseresznyevirág illatát. Különösen ennek az Avonos termélcsaládnak a termékein érzem. Többször újra vásároltam már. Igazi nyárias illat. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. március 30.

A szettet vettem meg, így a benne lévő három termék ára jóval kedvezőbb volt, mintha egyesével vettem volna meg őket. Az illata nagyon jó. Nem ez lesz a kedvenc testápolóm, mert azért extrát nem tesz a bőrrel hidratálás szempontjából, de azért valamennyit hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 30.

Kremcica

2017. augusztus 14.

Nagyon akciósan sikerült hozzájutnom szettben a testpermetével különben nem biztos hogy megvettem volna. Elég híg és közepes a hidratálása. Viszont nagyon jó illata van. Én ezt olyan egyszer vevős egynek jó testápolónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

lovecreams

2017. augusztus 14.

Nagyon jó kis testápoló, visszafogott illattal. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros és kellemetlen érzetet. Hidratálása átlagos, de nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Dea

2017. május 18.

Könnyed állag, jó illat, szeretem az ilyen testápolókat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Könnyed állag, jó illat, szeretem az ilyen testápolókat :)

riborzli

2016. november 30.

Visszafogott illata van, nagyon folyós az állaga, ami nekem annyira nem jött be. A bőrömet megfelelően hidratálta, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Wiki

2016. november 29.

Illata nem tart sokáig, szinte alig érezhető...hidratáltsága kb 0.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Illata nem tart sokáig, szinte alig érezhető...hidratáltsága kb 0.

Csirip74

2016. november 13.

Hidratálása harmatgyenge, az illat nem lenne rossz, ha a tusfürdőjét egy az egyben követné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Banszky

2016. július 1.

Könnyed nyári lotion. Tèlre testesebb kell nekem,mert száraz a bőröm de nyárra tökèletes. Nagyon gyorsan beszívódik,illata kellemes kèsöbb annyira nem èrezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.