Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló vaníliával, vitaminokkal és csillogó formulával

• hosszantartó ragyogást és hidratálást biztosít
  • gyorsan beszívódik
  • kellemes illata sokáig megmarad
  • a C-és E vitaminnal rendelhező vanília nyugtató hatásairól ismert-ezért gyakran használják az aromaterápiában is
  • a meleg fűszerek pihentetik érzékeidet
  • a C vitamin fokozza a kollagéntermelést bőrödben, amitől az feszesebbé és rugalmasabbá válik
  • az E vitamin jól ismert antioxidáns, segít felvenni a harcot a szabad gyökök ellen, valamint segít abban, hogy bőröd fiatalos és egészséges kinézetű maradjon

Dorothy22

2020. június 23.

Én imádom ezt is és a másik illatot is. Télen vettem de nyáron használtam csak. A csillám benne mindent visz, gyönyörű a bőröm tőle és még napbarnított hatást is kelt. Habár sajnos nem látok azóta belőle az újságban pedig újravenném bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Maniac

2020. január 15.

Bár téli testápoló, de én mégis nyáron szerettem használni az apró csillámok és a tartós illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Nagyon szeretem. Tényleg hosszantartó ragyogást kölcsönöz. Viszont ha túl sokat viszünk fel a bőrünkre könnyen befoghatja a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

nori145

2019. május 27.

Főleg nyáron szeretem használni mivel tele van arany csillámmal ami nagyon jól néz ki. Hamar be szívódik, viszont hagy maga után egy ragacsos érzést,ami nyáron nem a legjobb,ennek ellenére szeretem és tuti újra fogom venni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Yubiri

2019. április 16.

Vaníliás testápolót kerestem, édes-bújós vaníliás illattal.
Először az illata nem tetszett (több mint valószínű, hogy a fahéj miatt, egyszer volt egy fahéj illatú wc illatosítóm, azt is kidobtam), aztán amikor már csak-csak megbarátkoztam az illatával, akkor pedig észrevettem, hogy mindent befog. Végül kézkrémnek sikerült elhasználnom, de a kezemen piros "por" darabokat hagyott, amikor felkentem, papírokhoz nem lehetett nyúlni, mert a fehér papír is foltos lett tőle, plusz néha a pulóverem ujját is sikerült összekennem vele. Nálam emiatt leszerepelt. Egyébként a hidratáló hatása jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Vaníliás testápolót kerestem, édes-bújós vaníliás illattal.

Dolna78

2018. július 8.

Tegnapi nap szereztem be. Elsőre az illata fogott meg, majd túl estem egy próba kencén. A bőrömet puhává tette. Jól felszívódik, szinte azonnal beitta a bőröm, szépen hidratálja. A krémes állaga ellenére nem hagy nyomot, és nem egy "nehéz" krém Eddig nem okozott irritációt, a bőröm selymes lett tőle. Jelenleg ezt el fogom használni, hacsak időközben nem történik valami kis malőr. A könyökömnél fedeztem fel most egy picit intenzívebb szárazságot, de ezt is úgy néz ki, hogy azonnal regenerálja. Tetszik az apró arany pigment csillogás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Reni666

2018. március 29.

nyáron használtam : imadtam az illatát a csillogasát ,
borotvalkozás utan használtam .
megnyugtatta a böröm es csodaszép lett töle :)
ha találok ujraveszem idén nyáron is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

nyáron használtam : imadtam az illatát a csillogasát ,
borotvalkozás utan használtam .
megnyugtatta a böröm es csodaszép lett töle :)
ha találok ujraveszem idén nyáron is :)

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem a csillogását, a krém is szuper!
Az illata viszont annyira nem győzött meg, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem a csillogását, a krém is szuper!
Az illata viszont annyira nem győzött meg, ezért csak 4 csillag.

orsi0210

2018. január 14.

Szerintem szuper ez a testápoló! Finom az illata, és mintha feszesítené a bőrömet! :) + a csillogás is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

k.boglarka

2017. december 26.

Puha lesz tőle a bőröm,jól hidratál, illata kicsit mű. Kár hogy ha esete bekenem magam már reggel nem leszek csillámos. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology