Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

h.ancsi89

2013. augusztus 7.

még van belőle egy kevés itthon,az illatát nagyon szeretem,közepesen hidratálónak mondanám,télen azért egy kicsit kevés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

viktorianikolett

2013. július 29.

nálam a guava nagyon érződik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

nálam a guava nagyon érződik :(

Kimi

2013. június 16.

Szeretem az illatát, viszont nem szívja be könnyen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Szeretem az illatát, viszont nem szívja be könnyen a bőröm.

timcsike1989

2013. február 17.

Az illata tetszik, kezdetben nagyon jó volt, de egy idő után elkezdett darabosodni. Hol a táskámba, hol a kocsiba landol, így télen vészszükség esetén. És előszeretettel ajánlgatom másoknak, hogy nem akarod bekenni a kezed? :D Nem veszem újra az tuti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

OneDa

2012. november 8.

Egynek jó volt, de nem voltam megelégedve sem a hatásával, sem az illatával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Egynek jó volt, de nem voltam megelégedve sem a hatásával, sem az illatával...

Lettix

2012. szeptember 7.

Nagyon szeretem :D jó illata van és hamar beszívódik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Nagyon szeretem :D jó illata van és hamar beszívódik :D

queengus

2012. augusztus 25.

Illata kellemes,bár egy idő után kissé émelyítő. Gyorsan beszívódik,táplál is meg nem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Anna98

2012. augusztus 7.

Megvettem, nem tudom mit hittem, mert alapból rühellek minden AVON terméket.
Az illatától hányingerem lett, és talán egy cseppet hidratált, de nem annyira hogy ódákat zengjek róla. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Megvettem, nem tudom mit hittem, mert alapból rühellek minden AVON terméket.

palosagnes

2012. augusztus 6.

szerintem finom illata van de nem mondanám kimondott eper illatnak. Viszont nagyon jól hidratálja a kezemet! Én szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

angib

2012. június 3.

Nekem nagy csalódás volt ez a kézkrém.Nem szeretem az illatát, a katalógusban finom eper illata volt az illatmintának, a krémnek pedig valahogy másmilyen, biztosan a guavát érzem benne. A hatása sem hozta azt, amit én elvárok egy krémtől. Számomra pénzkidobás volt a megvétele. Az összetevőlistát elnézve pedig elborzadtam, hogy milyen anyagokból kotyvasztották össze ezt a kis "Naturals" feliratú terméket. Kész megtévesztés az Avontól, hogy ilyen név alatt forgalmazzák, mert a vevők így feltételezik, hogy természetes összetevőkből áll a krém, holott pont az ellenkezője látszik a listából. Hát én senkinek sem ajánlom a megvételét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Farnesol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Triclosan, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.