Avon

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Porka

2015. július 16.

Én nagyon szeretem, és sajnálom, hogy már nem lehet kapni ilyet az Avon boltokban . Rendelni sem tudok belőle. Egy srác jegyezte meg egy bulin, hogy nagyon kellemes illatú a hajam. Gyorsan végiggondoltam mivel is mostam hajat a karácsonyra kapott csomagból. Ház ez volt az ! Azóta nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

szivecske

2015. június 24.

Nesze semmi, fogd meg jól.... bár nem vártam sok mindent tőle, talán nyaralásokra jó lesz a kompakt mérete miatt, de másra nem, télen is már megvolt, de nem használtam, mondván, hogy nyárra jó lesz... jó sok balzsam kell utána, hogy ne gubancolódjon kezelhetetlenre a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

dora.banszki

2014. november 11.

Szerettem, de csak átlagos, újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Szerettem, de csak átlagos, újra nem venném.

Chi-Annie

2014. június 1.

Egy kellemes nyári sampon, gyakori használatra. Nem hidratál, ez tipikusan az a sampon, amit egy kemény edzés után, vagy a nyári kánikulában használunk: kellemes a használata, jól habzik és az összetevők is elnézhetőek, nagyon frissítő, nem nehezíti el a hajat. Az eredmény száraz ám könnyen kezelhető (?) haj .

UPDATE: az előbbi véleményezés után másfél évvel, most hogy már jelentősen jobb állapotú a hajam ( nem is emlékszem mikor láttam utoljára töredezést rajta :D) felpontozom egy 4-esre ugyanis így már nem szárítja ki a hajam, fényes haj a végeredmény. Mostanra rájöttem hogy nem kell nehéz samponokat választani, az külső ápolás a pakolások és hajbalzsamok dolga...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

vital.agnes

2014. április 22.

na ez aza a termék ami rettenetes, utálom, nekem nagyonnem vált be az illata nem rossz, nem tisztít semmit, és amikor megláttam az összetevőket azt hittem elájulok :( , számomra nulla, én elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

Narancsos

2013. július 2.

Az illata nagyon kellemes cseresznyés,nagyon tetszik. Viszont kicsit szárítja a hajamat a sampon,de a(z ugyanilyen illatú) hajpakolással egész szép lesz a hajam! Újra rendelni szerintem nem fogom,de "egyszeri" samponnak elhasználom,nem rossz sampon,de nem is a legjobb..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Lisana

2013. január 27.

Nyáron használtam naponta, amikor pl. mindennap úszni voltam, és így is úgyis mosni kellett volna a hajam. Nekem nagyon bevált, nem szárított, nem korpásodtam tőle, tényleg nagyon elégedett voltam vele, de télire sajnos nekem kevés, és most már én sem mosnám naponta a hajam, így sajnos muszáj volt váltanom, mert ahogy előttem is írták, tényleg csak a mindennapi hajmosáshoz jó, max 2 nap, és akkor is inkább a nem problémás fejbőrűeknek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Bogiz

2012. november 16.

Az illata finom,de én a hajamon soha nem éreztem hajmosás után... Mindennapos használatra van és ezt szó szerint kell venni - én nem vagyok a mindennapos hajmosás híve,így nem nekem való. 2-3 nap után úgy nézett ki a hajam, mint más samponnal egy hét után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

tothbea99

Korcsoport: >54
2012. július 24.

Kellemes mindennapi sampon.sem több sem kevesebb.Persze,hogy jó illata van, különben nem lehetne eladni. Köze nincs a cseresznyéhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 24.

rosa.love

2012. július 18.

Nekem nagyon bevált. Nem használtam utána balzsamot, talán ezért nem zsírosított annyira. Ezt az összetevős dumát meg hagyjuk már...anyáink talán organikus biogazdaságból származó 100%-os tartósítószermentes gyógynövény-koncentrátummal mostak hajat?? (kötve hiszem h csak ilyenek voltak a rendszerváltás előtt a Skála áruház polcain)...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)