Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: -.Nikii.-, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás vitamin komplex-el. B3, B5 és E-vitaminnal gazdagított formula. Segít visszaállítani hajad természetes ragyogását és intenzíven hidratálja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

foltospanda

2019. június 27.

Több mint egy hónapja használom, az illata nagyon finom, viszont nem vettem észre semmi változást a hajamon. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Kriszta180222

2018. december 27.

Elég sokat igényel a hajam belőle, de egy könnyű kis pakolás és a hajam szép fényes, puha és könnyen fésülhető lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Ezt nagyon imádtam. Gyorsan elfogy a kis tégelyből a cucc, főleg hosszú hajra, de megéri.
Ára nagyon jó, párszáz forint.
Selymes, puha, illatos haj. És elvileg táplált, hiszen van benne B3,B5, és E-vitamin.
Ezek hatását nem éreztem, vagy csak én nem vettem észre, vagy pedig sok sok tubus után látható a lényeges változás.
Én egyet használtam el, és újravenném! Szerintem nagyon jó, még a zsíros hajuaknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Ára nagyon jó, párszáz forint.

Celesty

2018. március 27.

Szerintem nincsen rossz illata, azt a 400 akárhány forintot szerintem simán megéri, ha még kipróbálás gyanánt is :) nem fogom újravenni, szerintem kipróbálom majd az avokádós párját. 3-4 hajmosásonta (van ilyen szó?:D) használtam, és tette amit ígért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Audrey80

2018. február 28.

Fura műszaga van, ápolás szempontjából sem kiemelkedő, épp csak jobb, mint a semmi. Nagyon száraz, festett hajam van, lehet, azért kevés az ápolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Ppet

2018. január 12.

Havonta 2-3 alkalommal használom, jo hosszú a hajam, de igy elég hosszú ideig elég lesz. Minden alkalommal erzem, hogy puha hajam vege, könnyű fesulni is. Illataban szerintem egyáltalán nem erős, mondhatni lenge. Ennyi pénzért ez a hatás nekem abszolút megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

vvivien

2017. november 30.

Finom az illata, könnyen felvihető, ápol de nem estem tőle hanyatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Finom az illata, könnyen felvihető, ápol de nem estem tőle hanyatt

vivienlovesit

2017. november 8.

Az illata kellemes, rendbe teszi a hajat; viszont, minden hajmosásnál használni kell, hogy "érezhető" legyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

kittiana1

2017. január 20.

Már kb egy hónapja használom,de semmi olyan nagy "hűha".Ha valakinek nincsenek gondok a hajával annak megfelelő lehet,nekem ugyanúgy gubancolódik tőle a hajam,bár fényesebb lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

252n

2016. december 15.

Szeretek kísérletezni ilyen cuccokkal. Ennél igazából semmilyen hatást nem vettem észre. Illatra szerintem nagyon jó, de ezen kívül semmi. Elhasználom, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide