Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monde, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló hajpakolás festett hajra, mely hidratálja és ragyogóbbá teszi a frizurát.

LajkoTimi

2017. július 5.

Ajándékba kaptuk rendeléshez és csak a 3-4. használat után vettem észre, hogy festett hajra való, de nem igazán zavart, attól, hogy soha nem volt festve a hajam elhasználtam. Az illata viszonylag jó, a hajamon nagyon szerettem, szépen puhította. Nem fogom újravenni, de egészen kellemes volt a használata.
UPDATE: Összetevőket most néztem át, borzasztó, kapásból -2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

UPDATE: Összetevőket most néztem át, borzasztó, kapásból -2 csillag.

zahraa

2017. április 5.

Kolcson kaptam, egyszeri hasznalatra jo volt, foleg mert gyumolcsos sampont hasznaltam, ugyanolyan balzsammal, igy nem keveredtek az illatok a fejemen. Picit puhava tette, de nem gyozott meg.
Nehez volt kimosni, es a szinvedelme sem volt egetrengeto.

Nehez volt kimosni, es a szinvedelme sem volt egetrengeto.

szandiir

2016. december 11.

Kellemes az illata és nagyon jó tapintású lesz a hajam tőle. Régóta használom, és fogom is! :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

pomme

2016. február 3.

A színvédelméről nem tudok nyilatkozni, annyit nem használtam, viszont nagyon lelapul tőle másnapra a hajam. Hajvégekre vagy extra száraz fejbőrre használva jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

pannababo

2015. április 14.

Meglep a sok rossz vélemény, mert finom az illata, nagyon sima és nagyon egészséges hajat kaptam :) ennek a használatával . Csak ajánlani tudom, és minőséginek tartom , azért vettem meg , mert tetszett az illata , és azóta már újrarendeltem párszor mivel az illatán túl a hatása is kiemelkedő, akkor vetem be főleg, ha gyógyítani szeretném a hajam!
UPDATE: elgondolkodtatott a sok rossz vélemény, elolvastam részletesen az összetevőit :( VAN BENNE SZILIKON :( meg miegymás, de hát hatásos , és csak a haj hosszra alkalmazom... de leveszek egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Cu2tka-baba

2015. február 15.

Katasztrófa.... Fura az illata, nem ápol túl sokat, de elnehezít... Kacat , de legalább olcsó volt:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

agiv

2014. november 17.

Szerintem nem rossz,nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Szerintem nem rossz,nekem az illata is tetszik.

v.szilvia789

2014. október 5.

Samponnal együtt vettem, kizárólag az illat miatt, ami a katalógusban kellemesen gyümölcsös volt. Persze, hogy megint bedőltem az illatmintának, mert gyümis rágógumi illata van, de a rosszabb fajtából. Az állaga megfelelő, könnyen kimosható, de mintha nem akarna beszívódni, hidratálni. Nem lett szebb vagy puhább a hajam. A színvédelemről nem tudok nyilatkozni, mert évek óta nem festek hajat. Biztos nem újravevős a 4 piros összetevőjével és ismét megfogadom, hogy katalógusos illatmintára nem ugrok legközelebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Hidratálók: Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2