Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

A fekete retek természetes erejével hidratálja és erősebbé teszi a hajat, kezelhetőbbé válik tőle a frizura.

szanika

2017. január 9.

Ajándékba kaptam, így elvből nem kap 1 csillagot (ajándék lónak ne nézd a fogát.. :D), bár amúgy is megér több csillagot..
Már alapból a fekete retek önmagában sem egy kecsegtető, figyelemfelhívó összetevő/illat, na meg a cédrus. Van ezer balzsamom, hajkencém otthon, így gondoltam továbbajándékozni jó lesz majd. De egyszer úgy alakult, hogy elutaztunk és kis tégelyes mérténél fogva őt dobtam be a táskába. Emiatt utazáshoz tökéletes. Az illatát nem tudom hova tenni, eldönteni h tetszik-e vagy sem. Nem rossz illat, de nem is az a hűűű de kellemes. Átlagos hajbalzsam hatást ad, se többet se kevesebbet. Semmi extra puhaságot, könnyen kezelhetőséget nem vettem észre. Ha utazok ő fog velem jönni, de amúgy 3 csillagtól többet nem érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

niki33

2015. augusztus 9.

Hát akkor írok róla én véleményt, fél tégelynyit használtam el. Az illata nekem nagyon mű, nyilván a fekete reteknek nincs ilyen erős illata, de akkor is... Szerintem semmivel sem tud többet, mint egy átlagos pakolás: személy szerint amiért én megvettem és csalódtam benne az a hajerősítő hatása ami nulla.
Biztos nem veszem újra, inkább beruházok valami drágább hajpakolásra ami többet is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Thuja Occidentalis Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.