Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A méz vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, táplálja, erősíti a bőrt és javítja rugalmasságát. Segít fenntartani az optimális nedvességegyensúlyt. A mandulaolaj puhító és nyugtató hatású, erősíti a bőrt védő lipidréteget, simaságot biztosít és regenerál.

Kiszerelés: 75 ml

Fleur

2014. június 10.

Nagyon jó, finom az illata, az az egy problémám van vele, hogy nem tartósan zsírtalanítja a bőrt, egy nap múlva már újra bezsírosodom. Szerintem legközelebb kipróbálom a gránátalmásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 10.

mannus

2013. január 3.

Nagyon nagy kedvenc, finoman hidratál miközben tisztít. Amikor használom mellé már nem teszek arckrémet, mert azt már nem veszi fel a bőröm. Még van egy kicsi, igazi kincs! Kár érte, hogy kivonták. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

TijuMK

2012. augusztus 21.

Nagyon szerettem ezt a terméket, csak a legutolsó flakont elkunyerálta a barátom, most meg már nem gyártják, ayy az én szerencsém. Amúgy sokkal jobb volt mint a mostani gránátalmás, nekem jobban radírozott és ritkábban kellett használnom, így gazdaságosabb volt és tovább elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Az illata jó volt,de undorító lett tőle a fejem.Annyi ragyám lett tőle,mint még 13 éves koromban sem.Jó is hogy bevonták....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

agi.greendaygirl

2012. július 31.

radíroz és táplál egyben, általában ezt tudják a naturals radírok, ami szerintem jó, mert nem sok bőrradírt kapni ami táplál is egyben. Akkor szeretem használni amikor a száraz részeimen kezd hámlani a bőr. akkor ideális :) jók a szemcséi is kellemes az illata. az állaga olyan krémes.

update: sajnálom, hogy kivonták, mert- szerintem a mandulaolaj hatása- pihe puha lesz tőle az arcom, nagyon jól radíroz, bár ezt a többi naturals radír is tudja, sokkal szebbnek érzem és látom az arcomat használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

strawberry92

2012. június 2.

Nem értem, hogy ennek hogy lehet radírozó hatása. A szemcséket egyáltalán nem érezni benne, csak nagyon minimálisan ha koncentrálok...:D de az égvilágon semmi hámlasztó hatása nincs. Olyan érzés használni, mintha egy krémes valamit elkenegetnél az arcodon majd lemosnád és semmi értelme nincs. Az illata jó és az ára is kedvező volt akciósan, de én az első használat után akkorát csalódtam, hogy azóta elő sem vettem és csak porosodik a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

bendee91

2012. május 30.

Semmi extra az illata, nem is rossz, de nem is jó. A radírozó szemcsék elég lájtosak, így akár egy héten többször is használhatom, mert nem fogja agyonradírozni a bőröm.:)
Egyszer jó volt, de többször nem fogom megvenni. Bár megérte, mert akciósan vettem.
De találtam jobbat, ami olcsóbb is, könnyebben hozzájutok és tényleg radíroz. Na azt elég heti 1x használni!:) (Balea Creme Peeling - 699 forint a DM-ben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

susieesonic

2012. május 27.

jól radíroz, finoman és nem szárítja az arcom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

jól radíroz, finoman és nem szárítja az arcom :)

bandita

2012. május 8.

Szuper kis bőrradír ez, de nem az arcomon, hanem a kezemen használom, hihetetlenül puhít, bársonyosít, simítja a kézbőröm felszínét!!!! A körömágyak területét is tökéletesen karban tartja.
Véletlenül vettem ezt észre, azóta már csak erre használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

Véletlenül vettem ezt észre, azóta már csak erre használom

csillag

2012. május 8.

Nem volt még másik radírom, nincs összehasonlítási alapom, régóta ezt használom, és teljesen békében élünk egymással... jól radíroz, nem szárít, pedig inkább száraz a bőröm..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2