Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az Avon Rózsa ragyogást kölcsönző arckrém természetes ápolást nyújt a bőrödnek. A rózsa ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

eanna29

2019. november 16.

Ezt a krémet egy könnyű nappali arcápolónak vettem, nem vártam tőle különösebb csodát, és nem okozott csalódást. Reggeli rutinhoz használtam alapozó alá vékonyan, az illata és állaga is kellemes, felkenés után nem ragacsos. Ár érték arányban szerintem nagyon megéri, akinek viszont intenzívebb hidratálást igényel a bőre, inkább válassza az uborkás verziót. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Kifejezetten jó illatú krém, kellemes állag, alacsony ár és nem irritálja a bőrt, ugyanakkor nem hidratál eléggé, így nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Angyalka94

2019. május 22.

Jó illata van, árban is jó de inkább kéz krémnek használom mint arcra. Arcra nekem nem jött be. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Eoryorsi

2018. szeptember 23.

Tetszik az illata ez az egyetlen pozitívum. Az arcomon nehéznek érzem. Mostanában márcsak a kezemre használom hidratáló krémnek. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Bubus06

2018. július 31.

Finom, finom..de nekem túl vizes. Szépek a kis mikro csillámok benne. Még több mint a fele megvan, lassan fogy mert hatékonyságra annyira nem gyere be. :/ Olyan kis semmilyenke..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

zsofien

2018. április 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Amióta ezt használom kevesebb bőrhibám van. Hamar beszívódik és tényleg jó illata van. Nagyon kevés elég az egész arcomra, szóval megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Az illata nagyon finom, de sajnos a bőröm égett tőle és piros lett. Használata után nem éreztem puhábbnak és hidratáltabbnak sem a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

MariaKov

2018. január 17.

Nagyon rossz tapasztalatom van ezzel az arckrémmel. Még régebben vettem, de sajnos akkor még nem tudtam, hogy szilikonos összetételű arckrémet nem szabad megvenni. Attól vannak a pattanások, mivel nem tud lélegezni alatta a bőr. Semmiképpen nem venném újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Boginyuszi

2018. január 4.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó krém, emellet finom illata van. Ragyogást nem nagyon vettem észre, de még így is 5 csillag :)
Később: Sok használat után nekem is sok pici patim lett, mint azt már előttem leírták :( le kell vonnom a csillagokat. Fáj a szívem érte, mert nagyon finom rózsaillata van, amit imádok. Sajnos nem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Szandihh

2017. december 26.

Kellemes az illata,nem kell sok belőle,és jól hidratál. Imádom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Kellemes az illata,nem kell sok belőle,és jól hidratál. Imádom!:)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színező anyag. (Piros)