Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"Burkld be magad egy melegséges ölelésbe, a gazdag vaníilia bab és a fényűző ausztrál szantálfa illatával. Ez a krémes testápoló shea vajjal egészséges és bársonyos érzést nyújthat a bőröd számára."

Ár: 400 , Eladó: mzsofiv
Állapot: Új, csak megszagolva volt, tele van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges, vagy előre utalás után postázom. Foxpost, futár is opció. Utánvétellel sajnos nem tudom küldeni.
zsofien

2018. március 16.

Gondoltam hogy a vaníliának csak nincs rossz illata, igazából rajongok a vaníliáért. Amikor kinyitottam, hogy megszagoljam, nagy meglepetés ért. Undorodom az illatától, nem bírom elviselni magamon. Így az egésznak annyi, és sose fogom használni, mert annyira taszít, hogy csak egyszer próbáltam ki, 10 perc után mostam is le, mert mindenhol éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

apple97

2018. január 7.

Egyáltalán nem hidratál. Gyorsan beszívódik, az illata sem nagy szám és nem is tartós. Egyszóval felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Anyezz

2017. november 8.

Gyorsan beszívódik, de utána egyszerűen elveszti a vaniliás illatát, és büdös. Ha vaníliás testápoló, akkor yves rocher...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Emma26

2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem. Könnyen felszívódik, nem ragacsos, az illatát egyszerűen imádom. Meg van a hozzá tartozó testpermet is. Kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Krisztinaia

2017. április 17.

Tipikus kence, nem rossz, nem jó.
El fogom használni, kellemes az illata, de nem rendelném újra.
A tusfürdője viszont meglepően tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tipikus kence, nem rossz, nem jó.
El fogom használni, kellemes az illata, de nem rendelném újra.
A tusfürdője viszont meglepően tartós!

Gerda98

2017. március 5.

Elég érzékeny a bőröm, gyakran kipattogzik. Kezdetben jó megoldást nyújtott a baba olaj, viszont órákba telt mire beszívódott. Karácsonyra kaptam ezt a krémet és isteni! Finom az illata, gyorsan beszívódik és elképesztően puha lesz utána a bőröm. Búcsút mondtam a kipattogzásnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

SzandraNails1990

2017. január 16.

Imádom. Hamar felszívódik és nem kell belőle sokat kenni,könnyed,nem hagy zsíros érzetet maga után. Bársonyos lesz utána a bőröm. :) Isteni illatot hagy maga után a bőrön, egész sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Szandihh

2017. január 6.

Amikor először beleszagoltam meg voltam elégedve az illatával,viszont egyik reggel siettem és a többi közül ezt vettem ki..elkezdtem felvinni a bőrömre..és egyszer fura szag csapta meg az orrom. Hát a testápolóm volt az. Nagyot csalódtam. Nyilván el fogom használni,de nem rendelem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

sarapetris

2016. október 9.

Nagyon finom illata van, amit sokáig érezni a bőrön. Nem hidratál annyira extrán, de én elnézem neki, mert finom sima a bőröm tőle még így is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

KisHeni

2016. október 9.

Szeretem ezt az illatot, pont az ilyen őszi hideg estéken a legjobb használni, bár a száraz bőrömnek nem feltétlenül ő a magoldás, de s.o.s-ben pont elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lilás piros.