Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hámlaszt, simít, tisztít és felfrissít. Az uborka C- és B-vitamint (B1, B2, B3 és folsav), valamint ásványi anyagokat tarlamaz, melyek bőrnyugtató hatásúak. Élénkíti, üdébbé és hidratáltabbá teszi a bőrt, összehúzza a pórusokat. A teafa értékes összetevői bőrnyugtató és fertőtlenítő hatásúak, valamint rendkívül jól frissítik és hidratálják a bőrt.

LadywithFerret

2020. január 23.

Száraz bőröm van, kb. két naponta kell használnom. Csodát nem tett ez sem. De nagyon jó puha lett a bőröm utána. A pórusokat nem tisztítja túl hatékonyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Vattacukor1990

2018. december 9.

A tonik&arctisztító testvére után szoktam használni ezt az arcradírt. Alapos munkát végez, kíméletes még az én érzékenyebb arcbőrömmel is, lemosás után pedig nem érzem, hogy szükség lenne plusz hidratálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

HDorina

2018. július 16.

Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. Frissítő illata van. Puha utána a bőr, de különösebb hatását nem vettem észre a teafának és az uborkának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lina1105

2018. június 1.

Nem az igazi... Radíroz, de nem eléggé... Puhít, de nem eléggé... És még büdös is. Köze nincs a teafa illatához. Erős kettes, mert valamit azért próbálkozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

kincsq

2018. május 16.

Nekem nagyon bevált, jól hámlasztja az arcbőrt, és mintha feszesítené az arcom. Ha lesz akcióban, újra veszem az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

szabina971

2018. március 17.

Nem rég rendeltem meg és nem rossz.
Nekem nagyon érzékeny a bőröm így jó hogy nem olyan nagyon a szemcsék benne.
az illata nagyon kellemes.
Nem okoz bőrirritációt és nem zsírosítja a bőröm.
Nekem egyáltalán nem pattanásos a bőröm és szerencsére nem is lesz tőle az :)
Hidratálni szerintem nem hidratál.
Az arcom viszont selymes tőle és puhi :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nem rég rendeltem meg és nem rossz.
Nekem nagyon érzékeny a bőröm így jó hogy nem olyan nagyon a szemcsék benne.
az illata nagyon kellemes.
Nem okoz bőrirritációt és nem zsírosítja a bőröm.
Nekem egyáltalán nem pattanásos a bőröm és szerencsére nem is lesz tőle az :)
Hidratálni szerintem nem hidratál.
Az arcom viszont selymes tőle és puhi :3

Vanesszaeszter

2018. február 6.

Érzékeny bőrre hatásos, arra ajánlanám inkább. Nekem kicsit kevés amit tud. Kímélő arclemosónak megfelel, de a radírszemcsék kissé gyengék, és nem is frissít fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

NikolettaV

2018. január 28.

Hetente egyszer szoktam vele radírozni az arcomat, nekem teljesen bevált. Puha, selymes lesz utána a bőröm, és nem hagy zsíros hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Luckuska

2018. január 15.

Hetente egyszer használom, két arctisztító kefés beavatkozás között, hogy karbantartsa a mitesszeres arcom. Erre tökéletesen bevált. Nem szárít, nem mar, kellemesen üdévé teszi az arcom. Enyhe olajos érzetet hagy maga után, de ez engem nem zavar, főként, hogy minden este tonikkal áttörlöm az arcom, így ezt a plusz zsírosságot is eltünteti. Összességében elégedett vagyok, habár egyébként sem várok egy eget rengető hatást egy arcradírtól, mivel meggyőződésem, hogy tisztességes pórus ás arctisztítást elektromos arctiszttó nélkül képtelenség végezni. (míg nem léteztek ezek a csoda találmányok, sosem volt ilyen szép és tiszta az arcom, mint most)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

liladiva01

2018. január 4.

Nagyon nem szeretem. Nem tetszik az állaga, sűrű, és használata után olyan, mintha még maradna az arcon. Zsíros, nem tiszta érzetet eredményez. Egyáltalán nem frissít fel, a szemcsék pedig gyengék. Mint radír, nálam abszolút megbukott. Illata van valamennyi, de semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0