Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   avon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: LBN, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   avon
Kategória:   Hajápolók

• simává varázsolja a hajat
  • megkönnyíti a kifésülést

Audrey80

2018. február 28.

Egyszer vettem, nem tett rám mély benyomást, közepes hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Egyszer vettem, nem tett rám mély benyomást, közepes hatása van.

ALettah

2017. december 2.

Nekem csak annyira kell, hogy könnyen fésülhető legyen a hajam tőle, főleg mikor a Kallos mélytisztító samponnal használom, mert az nagyon gubancol. Ezt maximálisan teljesíti is, ráadásul szuper az illata! És szinte ingyen jutottam hozzá a tanácsadónőtől. Különösebb ápoló hatást nem vettem észre, de ennyi pénzért nem is vártam el. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

zahraa

2017. április 4.

Kellemes illata van, igazabol nem ereztem nagy kulonbseget a hasznalat utan, talan konnyebben lehetett kifesulni, es ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Ophelia

2016. január 6.

A samponnal együtt használom, számomra elég drámai a különbség a minőségüket illetően, a samponnal nagyjából elégedett vagyok, de ez a balzsam olyan, mintha nem használtam volna semmit. :/ Bőven teszek a hajamra, 1-2 perc után mosom le, de addigra már konkrétan olyan, mintha nem lenne a hajamon semmi, sajnos ez a későbbiekben is meglátszik, kócos, sprőd a végeredmény. Az illata amúgy a samponéhoz hasonlóan nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Tuszy

2015. december 28.

Szeretem nagyon, a sampont és a balzsamot együtt használom :) Illata intenzív, kellemes :) Könnyebben fésülhető a hajam, és selymesebb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3