Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Selymesen sima és tartós hármas szemhéjpúder. Ideális füstös hatású sminkhez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fanny homoly

2013. október 18.

nagyon szep szine van en a feketet nem hasznalom de a ketot tobitt annal jobban . nem porzik egyatalan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

sam

2013. augusztus 13.

Nagyon szerettem, minden nap használtam belőle legalább egyet. Szépek a színei, össze lehet őket dolgozni. De sajnos mivel a színek között nincsen választék, ha az egyik megreped, az egész porrá fog válni. :( Nem kellemes, amikor kinyitod, nem számítasz rá, és takarítgathatod utána a szép szőnyeget. Úgyhogy nagyon kell rá vigyázni. A hozzá tartozó applikátor nem is olyan vészesen rossz és előnye, hogy a paletta alatt található egy kis fiókban, így nincs kitéve a porladásnak és hogy egy picit nagyobb méretű és nem olyan vastag, mint a szokásos "hozzáadott" applikátorok. A képen látható kombinációban volt meg nekem. A feketét kiszemezgettem és egy picike tubusba raktam, azóta nemigen használom. A legvilágosabb színt nem is tudtam megmenteni, hiszen összekeveredett a feketével és a barnával, ki kellet dobnom, pontosabban ki kellett söprögetnem a többi mellől. A barnát benne hagytam, azért még használom, de ilyen állagában már nem olyan jó és könnyű használni. 1 csillagot le kell vonnom ezért a hibáért sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

erika81

2013. március 15.

Avon szemhéjpúderekhez képest meglepően jó! Mind a két színt megvettem akciósan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

szuperninaa

2013. február 27.

Nagyon nagy csalódás... alig vártuk hogy megérkezzen, kipróbáltunk, kentünk belőle, aztán még egyszer meg még egyszer... de színe szinte semmi nem volt! Még a feketének sem volt színe.
Visszaküldtük, úgy sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

Visszaküldtük, úgy sajnálom.

tuzgyujto

2012. december 20.

A midnight-ot szereztem meg, imádom. Szeptember majdnem naponta használom, alig látszik, hogy fogy. A színei a szemhéjamon is olyanok, mint a csomagolásban, nem porol, nem mászik el alap nélkül sem, és vészhelyzetben a saját applikátora is használható - bár inkább kicseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Tytto

2012. október 29.

Szeretem, igényes sminket lehet vele csinálni, egyszerűen. A nagyobb kontraszt érdekében lehetne erősebb a világos része. Nem csomósodik, elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

fatime

2012. október 7.

Tegnap kaptam, ki is próbáltam, alkalmi sminkhez szerintem tökéletes, a színek szépek, alappal tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

pppkata

2012. július 4.

Jól pigmentált, tartós, és nem is ráncosodik.. a fehér primernek is tökéletes, ha a szükség úgy hozza:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

andrej

2012. június 20.

Abszolút kedvenc! Tartós, szépen pigmentált, gyönyörű sminket lehet vele varázsolni, legyen az alkalmi, vagy hétköznapi smink! Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Mesi

2012. március 29.

Az Onyx Quartz árnyalat (lilás) van meg, szépen fog, jól satírozható, talán a legvilágosabb a leggyengébb (pigmentációra és picit porol). Különleges, jól kombinálható árnyalatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.