Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 200 ml

egetoerika

2017. április 1.

Lányom imádta az illatát (akkor 9 éves volt), miatta használtam. Vagyis próbáltam egyszer vagy kétszer. A bőröm mintha fulladozott volna. Van akinek ezt szereti a teste? Kukában végezte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

baliccu

2017. január 9.

Jó pár éve rendeltem meg magamnak ezt a testápoló krémet. Az illata akkor nagyon tetszett, viszont a környezetemben lévő embereknek nem igazán, így sokat nem is használtam. Most ahogy elfogyott a kézkrémem előkerült, de nem értem h anno mi tetszett ebbe az illatba... egyszerűen borzalmas. Viszont, ha már megvettem nem fogom kidobni, majd itthon el használom kézkrémnek, mosogatás után úgyis mindig kiszáradt a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

scisneros

2016. június 13.

Undorító volt a szaga, az állagáról és a meszelés-effektusról nem is beszélve

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Undorító volt a szaga, az állagáról és a meszelés-effektusról nem is beszélve

ayse

2016. május 25.

Nemtetszik sem az illata sem az allaga

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 25.

Nemtetszik sem az illata sem az allaga

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Csdana

2016. január 19.

Fuu de rossz hogy eszembe jutott... ki nem allhatom az avon termekeket sok allergias reakciot is okozott nalam pedig olyan szempontbol szerencses vagyok hogy nem erzekeny a borom...hat ezekre de. Megszagoltam a katalogusba huu csokis nagyon finom kell nekem megrendeltem... hat a tegelyben meg elviseltem az illatat de a boron fujj. Probaltam megszeretni mert nem volt olcso, de a rakovetkezo nap h bekentem a labam furdes utan viritott a feher trutyi a labamon! Fogalmam se volt hogy mitol aztan vegul rajottem.. aztan nekem is elkezdett folyosodni.. majd olyan szinten hanyingerem volt mar az illatatol hogy kuka lett a vege

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

diana94

2016. január 19.

Egy ideig nagyon szerettem, szuperül hidratál, nagyon puha, selymes lett tőle a bőröm.Ráadásul még egy kis barnás fényes csillogást is adott a bőrömnek. Az illata pedig fenomenális,egyszerűen imádom, eltudtam volna kanalazgatni mint egy üveg nutellát :) Mini luxus kényeztetés volt számomra. Viszont több használat után nekem is feltűnt ez a furcsa fehér réteg amit hagy maga után, nálam fürdés után látszódott. Arról nem is beszélve, hogyha még nem ivódott be a bőrömbe teljesen és úgy hozzáért a ruhámhoz nagyon csúnyán megfogta .Ahogy pedig fogyogatott, ilyen folyós barna cucc keletkezett a tetején. Úgyhogy részben imádom, másik részt pedig sajnos csalódás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Szaszika90

2015. november 11.

Finom csokis, kicsit tiramisus illata van. Hamar beszívódik és ez az egyetlen testápoló amit rúdtáncosoknak is bátran ajánlok. Úgy tapad akár a magnézia. Nagy dilemma, hogy a sportolás és száraz bőr, vagy testápolózás, de másnap nincs edzés mert úgy csúszol, mintha vajjal kented volna be magad. Ez az első olyan krém, amit közvetlen edzés előtt is használhatok. Hiába nem gyártják, de azért egy jó avon tanácsadó dugikészletéből azért még előkerül, ha kicsit utánajársz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

dizabella01

2015. szeptember 26.

Nagyon jól hidratált, kellemes krémes állaga volt, mint egy testvajnak, egyetlen gond az volt vele, hogy gyorsan meguntam az illatát (e miatt a fele rámromlott, és ki kellett dobjam), ami egyébként isteni volt, olyan csokis-vaníliás-tiramisús, nem mű illat. Kizárólag télire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Nekem az illata tetszett. Amúgy tényleg nem volt nagy szám. Ragadtam is tőle kicsit. De azért 2 csillag így is, mert nekem az illat nagggggyon bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

jetroh

2015. február 4.

Rettenetes! Undorító lemoshatatlan fehér réteget hagy,felkenve pocsék az illata is. (a dobozában csodás!)
Végig olyan érzésem volt, mintha zsírral kentem volna be magam.
Csak az esztétikuma miatt kap 2* -ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Végig olyan érzésem volt, mintha zsírral kentem volna be magam.
Csak az esztétikuma miatt kap 2* -ot.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Színezék. Lilás piros.