Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: Baaabiii, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Arctic Lingonberry hajpakolás a benne lévő antioxidánsok és vörösáfonya-kivonat által segít, hogy a tincseid könnyebben kifésülhetővé és selymesen simává váljanak. Mélyen hidratál, táplálja hajadat a tövektől egészen a hajvégekig, javít a töredezett haj állapotán.

Alaya

2019. szeptember 10.

Általánosságban szeretem a Planet Spa termékeket, viszonylag sokat próbáltam már. Újdonságként vásároltam, ám szinte biztos vagyok benne, hogy csak egy csomagolást váltott termékről van szó. Mindegy végülis ettől a véleményem, tapasztalatom nem változik :) az illata csodás, imádom szagolgatni, odáig vagyok érte. Állagra is megfelelő, mint egy normál hajmaszk:sűrű, tömény. A hatása ötös skálán 3,5 körül mozog: apró változások vannak, de azért nem dobom el tőle az agyam: kissé puhább lesz tőle a hajam, fényesebb. Az illata is 1-2 napig érezhető. Az illat miatt csak egy csillagot vonok le, de azért vannak ennél jobb termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pattelin

2019. június 28.

Egész jó hajpakolás, szeretem a Planet Spa termékeit. A hajvégemre szoktam tenni, van, hogy rajta hagyom 10-30 percig, van, hogy csak balzsamként használom. Szép puhává varázsolja a hajam. Illata hosszan tartó, a fanyarkás vörösáfonya jól kiérződik belőle! Lassan elfogy, szóval biztosan rendelek még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Ascorbic Acid
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology