Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Relaxáló és bőrsimító Bali Botanica termékcsalád testápoló balzsamja frangipanival és citromfűvel

Zuhanyzás vagy fürdés után kend a bőrödre, majd alaposan masszírozd be, hogy a bőröd puha legyen.

Kiszerelés: 200 ml

Marigold

2017. október 28.

Mi a baj a cirill betűvel?
В чём проблема, а?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

Mi a baj a cirill betűvel?
В чём проблема, а?

Biancaa

2015. december 1.

Nagyon jó! :) Az állaga jó sűrű, jol puhit és az illata is finom. Nagyon jol mutat és szép a csomagolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

JudithBeauty

2015. augusztus 3.

Az állag és az illat miatt is egyik kedvenc testápolóm (volt). Száraz bőrre remek, főleg télen használtam, de akkor minden nap. A balzsam sűrű állagú, jól hidratáló és sokáig tart az illata. Simább és puhább lesz tőle a bőr, de a csatos kiszerelés nekem annyira nem tetszett.
Kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen virág a Frangipani, mert ismeretlen volt számomra, és kiderült, hogy hawaii rózsa néven ismert, fehér színű a virága, trópusi növény.
A balzsam megérdelmi az 5*-ot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

A balzsam megérdelmi az 5*-ot!

minaya

2015. április 20.

A balzsam tényleg találó kifejezés: egy testápolónál sokkal testesebb, de mégsem annyira, mint a testvaj. Nagyon jól hidratál, puha lesz a bőr utána, és kivételesen az illata is sokáig érezhető (ami egyrészt nem erőssége az Avonos termékeknek, meg általában a testápolóknak sem).
Kép alapján valahogy nagyobb üvegre számítottam, de egészen kevés is elég belőle, így biztosan sokáig elég lesz.
Az illata isteni finom, egyfolytában szagolgatom magam! :)
A csatos üveges csomagolás pedig nagyon tetszik. Ha kiürül, biztosan újrahasznosítom valahogy, mert nem lenne szívem kidobni. :)
Szerencsére nekem ez a termékem nem cirill betűs, de BB krémnél én is találkoztam ezzel a problémával (és nekem sem volt szimpi húzás).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Az illata isteni finom, egyfolytában szagolgatom magam! :)

Sindy6

2015. március 28.

Nagyon jól hidratál, viszont az illatát nem bírom sajnos elviselni. És persze, hogy másnap is érzem még az illatát magamon..... Megvettem teljes szettben, de továbbadnám a testradírját és a testápoló olaját. A krémet megtartom, mert használtam belőle. Esetleg bekeverek majd valami plusz illatot a krémbe, amikor használom, hogy teljesen kibéküljünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nikita0828

2014. március 18.

A ásik kedvence a Holt-tengeres mellett.
Remek az illata, táplál, kézápolási rituáléknál elengedhetetlen!
Radírozás után bekenem a kezem vastagon vele, törölközőbe bugyolálom 10 percig és az eredmény hihetetlenül puha kezek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

A ásik kedvence a Holt-tengeres mellett.
Remek az illata, táplál, kézápolási rituáléknál elengedhetetlen!

Dorka.

2014. január 8.

Nagyon nagyon jó! Semmi testápoló nem tette ennyire puhává a bőrömet! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

berka

2013. december 5.

Tök jó illata van :) Jópofa kis csomagolása van. Balzsamos de nagyon szuper, keveset használok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 9.

mint azt lejjebb már leírtam, nagyon tetszik a csomagolás, úgy ahogy van! A krém maga egy fehér, vajas kicsit habos állagú, sűrű balzsamos cucc. Kevés kell belőle, könnyen eloszlatható, viszonylag hamar beszívódik, kellemes illata van, a bőrt simává és puhává teszi. Jól hidratál, kellemes kis krém. :) Kicsit féltem tőle, mert angol megnevezése body butter, és én az ilyen testvajakat nem szoktam szeretni, de most az egyszer a magyar megnevezés találóbbra sikerült, szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

csikosmatyas

2013. augusztus 4.

érdekes ez a betű kérdés, az enyémen angol nyelvű felirat van. Én garnierből vettem olyan arckrémet ami ciril betűs volt, szerintem elég gáz egy francia cégtől aki a lengyelekkel dolgoztat. Na az viszont le van celofánozva, meg papírgyűrűzve, meg dobozolva, aztán kibontom és olvasgathatom oroszul, elsőre ok., mert leszedtem a ragasztást róla, de másodszorra már nem kísérleteztem vele, egyszerűen többet nem vettem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1