Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

AHA-savat tartalmazó, gazdag összetétele és shea vajtartalma segít puhábbá és simábbá tenni a durva és száraz bőrterületeket például a sarkon, a könyökön és a térden.

Simábbá varázsolja a sarok és a könyök száraz,durva bőrét. Hatékonyan puhítja a bőrkeményedéseket.

manyana

2020. január 2.

Ugyanezen márka radírozójának használata után szoktam ezt felkenni a kezeimre. Nagyon jól helyre teszi a hidegtől kicserepesedett bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Aoba

2019. november 10.

Édes Karamell(?) illata volt.
Egy vékony réteget képzett a bőrömön.
Szerettem, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Édes Karamell(?) illata volt.
Egy vékony réteget képzett a bőrömön.
Szerettem, de újra nem veszem.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Krémes karamell illata van. Imádom. :) Ráadásul egy jó kis testes krém, bármilyen száraz részt pikk-pakk helyrehoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

zsofi.bosanyi

2019. augusztus 21.

100%-ig megvagyok vele elégedve. A kritikusan száraz területeket nagyon szépen rendbe teszi, gyorsan beszívódik (annak ellenére, hogy funkciójából fakadóan elég nehéz krém), nem csúszik, nem ragad. Az illata nekem egy picit erős, de tulajdonképpen kellemes. Mindenképpen újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Dokuro

2019. augusztus 12.

Szuper termék, már a második tégelyt "fogyasztom". Száraz, bőrkeményedéses a sarkam, régóta keresek rá valami krémet, ami puhítaná és elmulasztaná a száradást, repedezést. Már egy hét után éreztem, hogy jobb a sarkam, de most már biztosra kijelenthetem, hogy abszolút használ. Puhább a sarkam, nem száraz, nem repedezik, elég havonta egyszer reszelni. Esztétikailag is szebb látvány . Én az illatát is nagyon szeretem. A kezemen szoktam elkenni a krémet a sarokkenés után és a tenyeremnek is jót tett. Nagyon izzadós, minden nyáron lehámlott róla a bőr, de a krém használata óta, ez megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Rita410

2019. április 14.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Jó erős cikóriás macikávé illata van szerintem, de engem nem zavar ez az édes illat, sőt, nekem tetszik, hogy tartós, nálam a gyerekek is szívesen szagolgatják rajtam. A férjemnek is cukros kávé jut róla az eszébe, úgyhogy nincs probléma nálunk az illata miatt. Nagyon érzékeny bőröm van, akár mosogatás után is szétreped a kezemen a bőr. Sok mindent kipróbáltam már, de ez teljesít közülük a legjobban. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

misane

2019. április 5.

Pár hete kaptam egyet a sógornőmtől. A hatása nagyon jó lenne, mert baromi jól hidratál, de az illata borzalom....még az 5 éves lányom is megjegyezte, hogy annyira szörnyű ez az illat, hogy többet inkább ne kenjek magamra belőle. Azóta ott pihen a fürdőszoba szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

Andy88

2019. február 5.

Nagyon nehéz állagú, nehezen eldolgozható krém, viszont gazdagon ápol, hidratál, és gyorsan beszívódik. Szuperül rendbe teszi a hidegtől kirepedezett, száraz bőrömet, puhává és simává varázsolja a bőrfelszínt. Édeskés, karamellszerű illata van, ami sokáig kitart a bőrön.
Nem lett a kedvencem, de örömmel használtam el az utolsó cseppig. Jó kis ápoló krém a téli időszakra és a száraz bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

lohnerniki15

2018. november 13.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Néhány nap alatt levitte a munkától és egész napos rohangálástól keletkezett bőrkeményedést a sarkamról, visszaadta a könyököm puhaságát. Nekem az illata is nagyon tetszik. Különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Andrea2511

2018. október 14.

Nagyon szeretem, szukseg eseten meg a szamra is felkenem, ha annyira szaraz, hogy mar semmi nem segit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.