Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu,

AHA-savat tartalmazó, gazdag összetétele és shea vajtartalma segít puhábbá és simábbá tenni a durva és száraz bőrterületeket például a sarkon, a könyökön és a térden.

Simábbá varázsolja a sarok és a könyök száraz,durva bőrét. Hatékonyan puhítja a bőrkeményedéseket.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Chippolino

2023. október 21.

Nagyon zsíros krém, ezáltal nehezkés a felvitele. Sarokra szoktam használni, nehezen szívódik be, így zacskót vagy zokni szoktam a lábamra húzni. Illata Nagyon erőteljes, de a bőrt jól puhitja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 21.

Nicoletteee

2022. október 10.

Kaptam, de szerintem borzasztó, alig vártam, hogy elfogyjon.
Nem túl jó a beszívódása és az illata is inkább büdös nekem mint illatos...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 10.

Kaptam, de szerintem borzasztó, alig vártam, hogy elfogyjon.
Nem túl jó a beszívódása és az illata is inkább büdös nekem mint illatos...

Csillagajandek

2022. július 18.

Sarokra és könyökre használom, egész jól teljesít, ha szorgosan kenem sok-sok estén át. :) Újravevős szokott lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 18.

TokyoGirl

2022. április 16.

Én a kezeimre használom esténként. Kicsit "nehéz" krém, zsíros, de iszonyat jó illata van. Engem a marlenkára emlékeztet :D Tényleg puhítja a bőrt, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Tuszy

2022. április 16.

Nagyon jó termék! Éjszakára használom, én elsősorban a nagyon kiszáradt térdeimre vettem meg, és ez a krém pár nap alatt rendbe is tette! Ezenkívül a könyököm is ki szokott száradni, illetve a sarkam is, és ezeket a területeket is szépen rendbe tette. :)
Az illata nekem nagyon kellemes, a férjem szerint kávéillata van.
Az állaga nagyon sűrű, zsíros, de jól lehet vele dolgozni, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Az illata nekem nagyon kellemes, a férjem szerint kávéillata van.
Az állaga nagyon sűrű, zsíros, de jól lehet vele dolgozni, gyorsan beszívódik.

NovErke

2022. március 3.

A hatása nagyon jó és tartós, beszívódás után is érezhetően puhább, hidratáltabb a bőr. Csak az "illata" miatt vontam le egy csillagot mert számomra büdös és sajnos ez is legalább olyan tartós mint a hatása. De tényleg csak ezért, a hatása nagyon jó, akit nem zavar ez a szag annak mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

fabyen

2022. január 30.

Én is a lábamra használom inkább, mert sűrűs és kicsit ragacsos, emiatt nehezebb is eloszlatni a bőrön. Elég jellegzetes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 30.

birdnerd

2021. július 28.

Lábra használom esténként, nekem az illata nem annyira tetszik, de igazán az állagával nem vagyok kibékülve. Sűrű, nehéz krém, inkább télre való. Jól hidratál, de csodát nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Regi1

2021. július 16.

Olyan visszás vele a viszonyom. Felkenéskor megcsap a nagyon erős, tömény illata. Ha ez nem rettent el, be is kenem a kezeim. Ezután jön csak a java, a krém melegíteni kezdi a kezeim. Ez nekem néha egyáltalán nem esik jól. Szó sincs égő érzésről, de elég sokáig megmarad ez az érzés. Ezek ellenére jól hidratál. Nem szívesen használom. A barátomnak adtam, aki imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 16.

hippiesaur

2020. április 11.

Ajándékba kaptam, én is éjszakára szoktam használni. A lábamon előfordulnak bőrkeményedések időnként, ezeket szoktam kenegetni kenegetni vele, illetve télen a kezemet is muszáj volt, annyira durván száraz volt. Kitartó használat mellett szépen helyrerakta a bőrömet. Az illata elég tömény valóban, nem rossz, de tud sok lenni, úgyhogy igyekszem nem túlzásba vinni a használatát. Valószínűleg újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Narancssárga.