Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Melegítő és regeneráló hatású, shea vajjal és gyömbérrel

Mélyen táplálja, hidratálja és regenerálja a bőrt. Segít, hogy a kéz és a láb bőre puha és selymes tapintású legyen.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 15.

Jó az illata, kellemes mikor a bőrön van, hidratál de nem eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 15.

Jó az illata, kellemes mikor a bőrön van, hidratál de nem eléggé.

aguatic

2016. szeptember 28.

Ajandekba kaptam csomagba.
Nagyon szep a csomagolasa, orultem hogy pici, boritek taskaba is elfer.
Proba minden nelkul bevagtam a taskaba es mikor kellett elovettem. Brkentem es megcsapta az orrom ez a szornyu illatt. Egett, kaves, fustos vmi. Nem szeretem es a hidratalasa se extra, van jobb es rosszabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Ajandekba kaptam csomagba.
Nagyon szep a csomagolasa, orultem hogy pici, boritek taskaba is elfer.

JuliannArt

2015. május 4.

Én ezt a krémet este szoktam használni, mikor kesztyűt is húzok a kezemre, általában addig van rajtam amíg olvasok vagy megnézek egy filmet, nagyon szépen megpuhítja a bőrömet, és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

sabrirory

2014. január 27.

Egynek elmegy. Csomagban kaptam. Az illata parfümnek is beillene. Viszont: nem szívódik fel normálisan, egy oltári csúszós réteg marad a kezemen, ami egy kézmosás után le is jön. Annyira nem lopta be magát a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

mariann33

2013. október 23.

Ha lehet,csak olyan kézkrémet használok,ami tartalmaz gyömbért,mivel hideg allergiám van.Ezt a krémet nem hagyhattam ki,hiszen ritkán is találok gyömbéres kézkrémet,na meg hogy ez pont egy Planet Spa termék,gondoltam csak jó lehet.Valóban az is,olyan,mintha lágy vajat kennék,és nagyon tápláló krém.Jól beszívódik,de mégis mintha maradna egy réteg utána,ezért éjszakára fogom elhasználni.Lábra még nem próbáltam.Számomra a shea-illat elviselhetetlen,de ebben az esetben a gyömbér kissé ellensúlyozza ezt,bár így is órákig érezhető.Szóval nagyon száraz kezekre mindenképp ki kell próbálni.Kevés kell belőle,úgyhogy gazdaságos is.A csomagolás kézkrém lévén,exkluzívnak mondható,és ami jó,hogy nem csavargatós a kupak,ezért külön köszönet!Ha nem létezne az Oriflame szintén Spa-s kézkrémje,-még nem találtam annál jobbat-ez akkor sem lenne öt csillag,hiszen egy kézkrémnél nagyon zavaró,ha felkenés után 20 perccel sem szívesen nyúlok semmihez,mert úgy érzem,még krémes a kezem.Persze le kell tesztelni a nagy hidegben is majd,úgy korrekt.

Up.:A körömágybőrt két nap alatt helyretette.Már csak arra lennék kíváncsi,az intenzív balzsamja a termékcsaládnak milyen csodákra képes?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)